Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt v krásnej prírode! Doprajte si oddych v Hoteli Zverovka v Roháčoch a spoznávajte prírodné krásy či kultúrne dedičstvo Slovenska.

38
Popis ponuky

Relax, pohoda akrásna príroda. Toto všetko vám ponúkne Hotel Zverovka. Vyberte si pobyt, ktorý vám vyhovuje azoberte aj celú rodinu.

Ubytovanie

V hotelovej časti sa nachádza 14 dvojposteľových izieb s možnosťou prístelky. Izby s dvoma samostatnými posteľami sú vybavené WC, sprchou, telefónom, TV - SAT, video a rádiom. Zariadenie izby je štandardné: skriňa, stôl, taburetka, nočné stolíky, poličky a nočné lampy.

Ďalej sa tu nachádza 7 apartmánov, ktoré sú umiestnené na slnečnej strane hotela. Apartmán pozostáva z dvoch izieb, ktoré nie sú predelené dverami - zo spálňovej a obývacej časti. V spálňovej časti sa nachádza manželská posteľ, rozťahovacie kreslo, skrine, nočné stolíky, nočné lampy, toaletný stolík a rádio. V druhej časti sa nachádza obývacia zostava, TV - SAT-video, telefón, konferenčný stolík, taburetky a rozťahovací gauč. Apartmány sú dvojlôžkové s možnosťou prístelky pre 1 či 2 osoby.

Stravovanie

Hotel má vlastnú reštauráciu, v ktorej sa hostia môžu skvele najesť. V ponuke sú špeciality oravskej a liptovskej kuchyne. Kapacita hotelovej reštaurácie je 60 miest. Vy sa môžete tešiť na výborné raňajky. V ponuke je bohatý sortiment jedál a nápojov ako aj špeciality slovenskej kuchyne. Každý deň sa pripravuje ponuka hotových jedál, v ktorej nechýbajú ani bryndzové halušky s kyslým mliekom.

Dobre vám padne posedenie v bare pri chladnom čapovanom pivku alebo dobrom horúcom čaji. Bar nie je veľký, ale o to útulnejší. Je tu 16 miest na sedenie. V lete sa dá príjemne oddýchnuť aj na terase hotela, kde si môžete ugrilovať rôzne špeciality.

Tu návštevník nájde všetky komponenty vysokohorského prostredia na pomerne malom priestore. Môže sa kochať pohľadom na okolitú prírodu pri prechode hlavného hrebeňa, môže relaxovať turistikou pri prekonávaní stredohorských turistických trás, alebo môže robiť potulky v podhorí a spojiť ich so zbieraním lesných plodín. Najkrajšou nanáročnou túrou je trasa okolo Roháčskych plies, ktorú by si nemal nechať ujsť žiadny turista.

Tipy na výlety

Oravský hrad (39 km)

Oravský hrad leží na bralovom útese Skrušinského pohoria, nad riekou Oravou a obcou Oravský Podzámok. Bol oddávna opevneným hradiskom, chráneným od severu skalnatým masívom a od juhu polkruhovým zemným valom. Momentálne je hrad dôstojným sídlom Oravského múzea. http://www.oravskemuzeum.sk/

Bešeňová (45 km)

Areál Gino Paradise Bešeňová v súčasnosti patrí medzi najznámejšie termálne kúpaliská, vybudované v posledných rokoch na Slovensku na báze liečivých prameňov vyvierajúcich z hĺbky 1980 m. Prameň dosahuje teplotu 62 °C a teplota v bazénoch sa pohybuje od 30 do 40 °C. V areáli sa nachádzajú 3 bazény s termálnou vodou, reštaurácia, kvalitné sociálne zariadenie, tobogan a posedenie pri živej muzike.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť