Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dokonalý relax v Prievidzi. Rozsiahle športové a relaxačné vybavenie hotela Vám zaručí príjemne strávené chvíle vo dvojici alebo s rodinou.

52
Popis ponuky

Lahodné jedlo, oddych vo vírivke alebo odbúranie stresu Squashom - to všetko v hoteli Squash Centrum***. Pobyt na jednu alebo dve noci pre dvoch so vstupmi do wellness, trojchodovou večerou a ešte o mnoho viac už od 39,90 €.

Cieľom hotela Squash Centrum je ponúkať kombináciu kvalitnej stravy, prvotriednych potravín, vynikajúcich služieb, správnych a použiteľných informácií v príjemnej atmosfére. Hotel sa nachádza v blízkosti historickej časti Prievidze na hlavnom cestnom ťahu.Hotel má dva apartmány*** pre rodiny s deťmi a desať komfortných dvojlôžkových a jednolôžkových izieb*** s možnosťou prístelky.


Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením s hygienickými pomôckami, manželskou alebo rozdelenými posteľami, chladničkou, satelitným televízorom a možnosťou internetového pripojenia.

Parkovisko pred hotelom s asi 20 parkovacími miestami je monitorované kamerami a je možnosť parkovania až dvomi autobusmi. V prípade príchodu na motocykloch, je možné zabezpečiť ich uzamknutie v priestoroch hotela.

Rozsiahle športové a spoločenské vybavenie zabezpečí, že aj keď Vás počas pobytu počasie nepríjemne prekvapí, možnosťami trávenia voľného času v interiéri budete príjemne prekvapení. V hoteli môžete tráviť ako i romantické aj rodinné chvíle.

Hotel ponúka príjemný wellness oddych pri ktorom môžete použiť hydromasážny bazén pre 5 osôb alebo infra sauny.

Zašportovať si môžete na trochmoderných medzinárodných squash kurtoch tarkett, v posilovni. K dispozícii je aj biliard, detský kútik a stolný tenis. V prípade zabudnutia si športových pomôcok Vám hotel požičia rakety, loptičky a iné športové potreby. V hoteli ponúkajú požičovňu bicyklov pre páry ako i pre rodiny s deťmi.Reštaurácia a kaviareň v starožitnom štýle
- hotel ponúka príjemné posedenie a zážitok pre Vašich najbližších. Reštaurácia ponúka chutnú domácu kuchyňu so slovenskými ako i s medzinárodnými jedlami.Mesto Prievidza
ponúka viacero nákupných, kultúrnych a športových možností. Neďaleko od Hotela Squash cca 1km sa nachádza významné kúpeľné mesto Bojnice s bohatou históriou a krásnym prírodným prostredím. Kúpele s vonkajším a vnútorným horúcim bazénom, saunami poskytujú služby najnáročnejším zahraničným návštevníkom.

Bojnický zámok je jedným z najkrajších romantických zámkov na ktorom Vám vieme zabezpečiť svadbu vašich snov V blízkosti je zoologická záhrada a amfiteáter s programom sokoliarov.

Hotel sa nachádza približne v strede Hornonitrianskej kotliny, pri pohorí Vtáčnik, Žiar a Malá Magura, v oblasti ktorá ponúka dostatok možností pre turistiku.www.hotelsquash.sk
39,90 €
83,90 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
39,90 €
83,90 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
42
Práve prezerá 44 ľudí
20
Práve prezerá 133 ľudí
50
Práve prezerá 39 ľudí