Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

7-dňový poznávací zájazd do Londýna s ubytovaním a stravou. Big Ben, Westminster Abbey, Buckinghamský palác.

41
Popis ponuky

Spoznajte s nami Londýn, mesto s úchvatnou históriou, slávnymi pamiatkami, mesto kultúrneho bohatstva s múzejnými zbierkami a galériami, ktoré patria k najlepším na svete. Londýn vás očarí aj živou atmosférou, obľúbenými fish & chips na každom rohu, a tiež originálnymi obchodíkmi.

1.deň

Odchod v dopoludňajších hodinách. Tranzit cez Česko, Nemecko, Holandsko, Belgicko a Francúzsko.

2.deň - Sídlo cirkvi

Príchod do Veľkej Británie. Prechádzka po doverskej pláži, kde biele útesy zapôsobia na každého prichádzajúceho turistu. Prehliadka mesta Canterbury - staré mesto a katedrála. Voľný program v centre s možnosťou ochutnávky pravého „fish and chips“. Večer ubytovanie.

3.deň – Kráľovský Londýn

Pešia prehliadka najznámejších pamiatok mesta: štvrť Westminster - Budova parlamentu, Big Ben, Westminster Abbey, Vládna štvrť – Whitehall. Potom ďalej po Downing Street, rezidencia kráľovskej rodiny Buckingham Palace s výmenou stráží. Voľný čas v parku sv. Jakuba. Ďalej po The Mall k Piccadilly Circus s pomníkom Eros, cez čínsku štvrť a Covent Garden. Voľný čas na bývalom trhu kvetov. Na záver prehliadka Trafalgarského námestie s Národnou Galériou, ktorá vlastní najväčšiu a najcennejšiu zbierku obrazov na svete. Večer prehliadka Greenwichu – loď Cutty Sark, Národné námorné múzeum, Royal Naval College a park s Národným Observatóriom (z vonka).

4.deň – Deň múzeí

Prehliadka Prírodovedného múzea s dinosaurami, alebo Múzea vedy s exponátmi ako historické bicykle a vesmírne lode. Voľný čas v Hyde Park s prehliadkou Fontány princeznej Diany, Albertovho pamätníka a jazera Serpentine. Potom prechádzka okolo Tower-u a cez Most Tower Bridge. Návšteva krížnika HMS Belfast, ktorý bol použitý pri vylodení v Normandií a v kórejskej vojne.

5.deň – Múmie, história anákupy

Prehliadka Britského múzea s umeleckými zbierkami patriacimi k najbohatším na svete, napr. kolosálna busta Ramsesa II, Rosettská kamenná doska, múmie a sarkofágy, exponáty asýrskej, gréckej a rímskej kultúry. Voľný program s možnosťou nákupov na Oxford Street. Možnosť fakultatívneho výletu Múzea voskových figurín Madamme Tussauds.

6.deň

Odchod domov. Prehliadka stredovekých Brugg (Radnica, Bazilika svätej Krvi, námestie Markt, zvonica Belfort a mestské kanály). Možnosť nákupu pravých belgických čokolád.

7.deň

Príchod domov v popoludňajších hodinách.

Cena neobsahuje:

  • Fakultatívne výlety (Canterburská katedrála 8 GBP a Madame Tussauds Múzeum 25 GBP)
  • Komplexné cestovné poistenie

290 €
492 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
290 €
492 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
31
41
46