Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dovolenka v Bulharsko 2 - 8 osôb. Prežite s vašimi blízkymi prekrásne slnečné dni pri mori medzi letoviskami Slnečné pobrežie a Sveti Vlas. V nádhernom prostredí rozmanitého okolia Čierneho mora strávite ideálnu dovolenku s priateľmi alebo s vašou láskou. Toto nádherné miesto je tiež skvelý tip pre rodiny s deťmi.

30
Popis ponuky

V Bulharsku si každý nájde to čo má rád, bez ohľadu na vek. Piesočná pláž, rozmanité prírodné prostredie s nádychom exotiky, wellness, zábava v aquaparku, zážitky v podobe dobrodružstiev a taktiež skvelé služby. Čo je však dôležité – všetko za veľmi príjemné ceny. Ak vás nebaví relax na pláži, tak môžete vyraziť za športom či kultúrou a prežiť aktívnu dovolenku. Výhodou sú priame autobusové spojenia do mesta Nessebar a Sunny beach.

Ubytovanie

Ubytovaní budete v nádhernom hoteli Prestige Beach priamo pri pláži, kde budete mať nádherný výhľad na more. Hotel sa nachádza medzi letoviskami Slnečné pobrežie a Sveti Vlas. Je na vás, či si vyberiete ubytovanie v luxusnom apartmáne alebo v štúdiu. Izby sú zariadené všetkým, čo potrebujete aby ste prežili príjemnú dovolenku s nádychom luxusu. Priamo v areáli hotela sa nachádza jeden z najväčších a najkrajších bazénov vo Sveti Vlase a pre malých návštevníkov je pripravený aj bazén pre deti.

Vybrať si môžete snasledujúcich možností ubytovania:

  • štúdio - pre 2 osoby (45 m2),
  • apartmán s jednou spálňou 2 + 2 osoby (75 m2),
  • apartmán s dvoma spálňami 4 + 2 osoby (100 m2),
  • apartmán s tromi spálňami a dvoma kúpeľňami 6 + 2 osôb (115 m2).

Všetky typy izieb sú klimatizované a pokryté internetom. Štandardné vybavenie taktiež zahrňuje obývačku s rozkladacím gaučom, káblovú televíziu a plne vybavenú kuchyňu. Súčasťou vybavenia je aj žehlička. Dokonalý pocit bezchybnej dovolenky vám dotvorí balkón s nádherným výhľadom. O vaše auto bude taktiež postarané, pretože v areáli hotela je možnosť parkovania.

StravovanieV hoteli Prestige Beach sa nachádza priestranná reštaurácia s letnou záhradkou a bar priamo pri bazéne. Pochutíte si na pestrom výbere jedál domácej aj medzinárodnej kuchyne. Miestny barman vám pripraví lahodné miešané nápoje, ktoré vám dotvoria príjemnú atmosféru zahraničnej dovolenky.

Wellness a relax

Dámy, aby ste si vašu dovolenku si užili so všetkým, čo k tomu patrí, určite nevynechajte masáže. Pre pánov je v hoteli k dispozícii posilňovňa a najmenší sa môžu vyblázniť na detskom ihrisku s hojdačkami. Pre priaznivcov športu je k dispozícii tenisový kurt a biliard.

Tipy na výlety

Centrum Slnečného pobrežia (1,5 km) je ako stvorené pre aktívnu dovolenku. Na zapožičanie sú k dispozícii vodné skútre, padáky aj motorové rogalá. Adrenalín môžete zažiť aj pri potápaní, vyhliadkových letoch a vodnom lyžovaní. S deťmi zažijete príjemné chvíle na výletoch s loďou alebo v zábavných parkoch.

Nessebar (9 km)

Nessebar – je jedným znajstarších európskych miest. Od roku 1983 je zapísané vzozname kultúrneho dedičstva UNESCO. Je známe predovšetkým dvojposchodovými drevenými domami. Atmosféru starého mesta dotvárajú čierne kostoly zbyzantského obdobia. Určite nevynechajte kostol Sv. Jána Krstiteľa z11. storočia, kostol Sv. Štefana z10. storočia. Priamo vcentre mesta sa nachádza Starý Biskupský palác, ktorý patrí medzi najznámejšie pamiatky. Pre milovníkov múzeí je určené Archeologické múzeum.

Irakli (26 km)

Irakli je chránená oblasť vhlavnej časti pobrežia. Nachádza sa tu veľmi čistá piesočná pláž, kde si každý nájde kúsok pokoja. Ide ochránenú oblasť, ktorá skrýva biotopy, ohrozené druhy rastlín avzácne vtáky. Vsúčasnej dobe sa na pláži nachádza kaviareň, sprchy a ihrisko, no pláž vsebe ukrýva aj zákutia nedotknuté rukou človeka. Tu si prídu na svoje priaznivci pokoja, oddychu a rodinných prechádzok. Preto ak hľadáte pokoj aticho, určite navštívte Irakli.

Ako objednať:

  • Pred zakúpením kupónu si overte, či je vami požadovaný termín voľný a to prostredníctvom e-mailu info@bulharskodovolena.org alebo telefonicky +420 777 323 986, +420 777 053177.
  • Potom si zakúpte kupón. Následne potvrdíte presne termín, v ktorom máte záväzne záujem o ubytovanie a bude vám zaslaná zmluva o ubytovaní, ktorú podpíšete a zašlete späť.
  • Cena nezahŕňa cestu do Bulharska aspäť aani transport z letiska do hotela a späť (je možné si ho doobjednať).

Doplatky:

  • Transport z letiska Burgas až do hotela za 50 € / max 4 osoby. Na letisku na vás budú čakať s ceduľou s vaším menom. Túto službu zatiaľ využil každý klient, šetrí to váš čas a peniaze.

Možnosť dopravy:

  • Letecky so spoločnosťou SmartWings do Burgasu, letenky je možné kúpiť už od 5 000 Kč, čím skôr kúpite, tým lepšia cena. Lieta sa s Prahy, Pardubíc či Ostravy. Letenky je možné zakúpiť aj na stránkach spoločnosti.
  • Okrem leteckej dopravy môžeme odporučiť cestu autom. Na prvý pohľad síce vzdialenosť 1392 km z Bratislavy vyzerá úctyhodne, ale je nevyhnutné vziať do úvahy, že cesta je takmer celá až na jeden krátky úsek po diaľniciach v skvelom stave. Benzín lacný. Poplatky zanedbateľné. Máme skúsenosti, cesta trvá 15 hodín a odporúčame trasu Bratislava, Belehrad, Sofia, Burgas.

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť