Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Skvelý oddych v Zuberci. Pokiaľ s partnerom hľadáte oddych za priaznivú cenu, tak pobyt v Zuberci je pre vás ideálne riešenie. Nájdete tu všetko od krásnej prírody až po zaujímavé možnosti využitia vášho voľného času. Turistika, šport, kúpanie. Ste pripravený na super relax?

38
Popis ponuky

Vy aváš partner teraz môžete prežiť vZuberci 3 skvelé dni plné oddychu azábavy. Táto čarovná lokalita ponúka pre svojich návštevníkov prekrásne anevšedné prírodné krásy, mnoho turisticky obľúbených lokalít aveľa príležitostí na šport. Znie to perfektne, nemyslíte? Ato všetko sa veľmi prijateľnú sumu.

Ubytovanie

Spartnerom budete ubytovaní v apartmáne Primula, kde sa nachádzajú účelovo zariadené izby, kde vám nebude nič chýbať. 2-lôžkové izby sú zariadené tak, aby ste sa cítili ako doma. Vizbe je možnosť prístelky, kde deti do 6 rokov majú pobyt úplne zadarmo. Vizbách sa okrem štandardného vybavenia nachádza samostatné WC, sprcha, televízia arádio.

Stravovanie

Počas pobytu je pre vás pripravená bohatá polopenzia, kde máte kdispozícii výdatné raňajky avečere. Vareáli apartmánu Primula sa tiež nachádza reštaurácia, takže hladom neumriete ani počas obeda. Vponuke reštaurácie je bohatý sortiment jedál, takže si určite vyberie každý.

Iné služby

Vokolí penziónu môžete aktívne tráviť voľný čas, kde máte možnosť si zadarmo zahrať stolný tenis alebo biliard. Okolité prostredie ponúka možností kcyklistike aveľa turisticky obľúbených lokalít. Tak sa dokonale zrelaxujete aprídete na iné myšlienky.

Tipy na výlety

Bešeňová (45 km)

V súčasnosti patrí medzi najznámejšie termálne kúpaliská na Slovensku. Sú na báze liečivých prameňov. Nachádzajú sa tu 3 bazény s termálnou vodou, reštaurácia, kvalitné sociálne zariadenia a tobogány. Okrem temálneho kúpaliska môžete navštíviť poľovnícke múzeum, v ktorom je umiestnená zbierka so zameraním na históriu a spôsobu lovu.

Liptovská Mara (40 km)

Objemom patrí medzi najväčšie nádrže na Slovensku. Slúži hlavne na zmiernenie povodní na rieke Váh. Jej poloha poskytuje návštevníkom rozmanité formy oddychu spojené s pobytom pri vode a turistikou v Západných a Nízkych Tatrách. Je tu vybudovaná pláž, autokemping, stredisko vodných športov, požičovňa športových potrieb, prístav lodí a výborné možnosti pre jachting a windsurfing.

Oravský hrad (39 km)

Prvá písomná zmienka o hrade pochádza z roku 1267. Dnes areál tvorí komplex s opevnením a vežami. V priestore hradu sídli Oravské múzeum, kde sú inštalované archeologické, prírodovedecké aetnografické expozície.
69 €
111 €

Kúpené
33x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
111 €

Kúpené
33x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť