Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Priatelia, chata, príjemné rozhovory a nezabudnuteľné zážitky – toto všetko zažijete na chate na Orave s čertovskou 49% zľavou. A teraz pozor – až 14 osôb strávi 4 úžasné dni v krásnom prostredí oravskej obce Brezovica len za 169 €!

49
Popis ponuky

Spoločný čas strávený s priateľmi je na nezaplatenie, zvlášť v krásnom prostredí Západných Tatier si ho užijete ešte viac. Zažite 4 dni plné nezabudnuteľných zážitkov na skvelej chate s úžasnou 49% zľavou.Kupón zahŕňa:

- 4 dni pre 14 osôb na chate Orava,

- 15% zľava do aquapark Meander Park Oravice,

- bezplatné parkovanie vo dvore.

Chata Orava sa nachádza v podhorskej obci Brezovica na Orave v predhorí Skorušinských vrchov. Hosťom ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou 14 lôžok v jednej trojlôžkovej a dvoch päťlôžkových spálňach.

Priestranná spoločenská miestnosť ponúka posedenie pre plný počet osôb, televízor, CD prehrávač a gauč s možnosťou prístelky. Samozrejmosťou je kúpeľňa s toaletou. Na prízemí máte k dispozícii kompletne zariadenú kuchyňu s veľkou chladničkou, mrazničkou, plynovým sporákom, mikrovlnkou, varnou kanvicou a potrebným riadom pre plný počet osôb. Tiež je tu ďalšia kúpeľňa, toaleta a miestnosť vhodná na odkladanie lyží a športových potrieb.

Chata je vykurovaná ústredným + plynovým kúrením, čo Vám zabezpečí neustále teplo + teplú vodu. Odporúčame si priniesť prezúvky. Parkovať môžete vo dvore, na ktorom sa nachádza priestranný altánok, vonkajší krb, gril, kotlík na guľáš a záhradná hojdačka. Pre najmenších sú pripravené hračky, šmýkačka, trampolína a pieskovisko. Prístup v zime bezproblémový autom (reťaze nie sú potrebné, sú však výhodou).

Prístup k dôležitým miestam v okolí:

- obchod - 200 m,

- bar - 250 m,

- reštaurácia - 300 m,

- lyžiarske stredisko - 1 km,

- Oravský Háj(wellness centrum) - 1 km.

Prístup k zariadeniu:

- autom,

- autobusom (zastávka SAD) - 300 m,

- železnica (Trstená) - 4km.

Prenájom nie je vhodný pre študentov a oslavy ako dozvuky, pomaturitne a školské party. Je to vhodné a určené len pre rodinky s deťmi, páriky, priateľov pre slušnú dovolenku.

1 km od Brezovice môžete navštíviť wellness komplex Oravský háj, v ktorom nájdete vitálny svet, bazény, sauny, parný kúpeľ, masáže, fitness, detské ihrisko, multifunkčné ihrisko, jazda na koni, konský záprah na saniach a koči, futbal, volejbal, korčuľovanie, stolný tenis a hokej, šachy, biliard, spoločenské hry, požičiavanie horských bicyklov a snežného skútra.

Možnosť doobjednať bez zľavy: raňajky, polpenziou, plnú penziu, masáže podľa druhu, jazdu na koni, jazdu na koči... viac na www.oravskyhaj.sk

V blízkom okolí môžete využiť možnosti vysokohorskej turistiky a cykloturistiky v Západných Tatrách – Roháče. Tiež na Vás čaká poľovačka v nádherných okolitých ihličnatých lesoch, vodné športy a rybolov na Oravskej Priehrade, v zime i v lete termálne bazény v Oraviciach, spoznávanie Poľskej kultúry a architektúry v Zakopanom, Krakowe, trhy v Jablonke, či v Nowom Targu.

Okrem nádherných prírodných scenérií je Orava bohatá aj na architektonické a kultúrne pamiatky späté s tradičným remeselníctvom a ľudovým umením. Hodnoty ľudovej kultúry uchováva Múzeum oravskej dediny v Zuberci, Oravský hrad v Oravskom Podzámku i Galéria Márie Medveckej v Tvrdošíne.
169 €
330 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
169 €
330 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
Práve prezerá 44 ľudí
50
Práve prezerá 42 ľudí
38
42
Práve prezerá 46 ľudí