Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Rodinná dovolenka pod Ďumbierom v Nízkych Tatrách, až 2 deti zadarmo

Hotel Mýto
0 / 5
55
Popis ponuky

Získajte zdravú farbu pri prechádzke v Nízkych Tatrách! Letné slniečko je pre všetkých milovníkov prírody tou najkrajšou odmenou!

Zdravie vám vráti ďumbier lekársky, no skvelú dovolenku vám pripraví Ďumbier tatranský! Tam pod Ďumbierom sníva sa dovolenkový sen, ktorý vám pripraví nezabudnuteľné prázdniny!

Váš kupón zahŕňa:

  • 2× alebo 3× ubytovanie v Hoteli Mýto*** na 2 alebo 3 noci pre 2 osoby
  • 2× alebo 3× polpenzia pre 2 osoby
  • 1 × 1 hod. vstup do vodného a saunového sveta pre 2 osoby
  • Stolný tenis, billiard, squash, badminton – GRÁTIS a NEOBMEDZENE (je potrebné rezervovať si termín na konkrétne aktivity hneď po príchode)
  • Možnosť využiť ostatné služby v hoteli s 15% zľavou oproti cenám z platného cenníka

Vyberte si z variantov:

  • Variant 1: 2 noci pre 2 osoby
  • Variant 2: 3 noci pre 2 osoby

Za dedinou Mýto pod Ďumbierom v srdci Nízkych Tatier leží Hotel MÝTO. Vaše srdce si podmaní klasickou architektúrou a myšlienky ovládne potešenie z okolitej prírody. Nájdete zaslúžený relax a oddych a so svojou rodinou prežijete nezabudnuteľné chvíle Pod krásnym Ďumbierom.

Ubytovanie a strava

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách (možnosť 1 alebo 2 prísteliek) s vlastnou kúpeľňou (WC a sprcha). K dispozícii budete mať aj TV/SAT, rádio, priamu telefónnu linku, minibar a trezor. Izby hotela sú vkusne zariadené nábytkom z masívneho dreva.

Počas dovolenky máte bohatú polpenziu v cene. Ráno budú pre vás pripravené kráľovské raňajky, servírované formou bufetových stolov a po dni strávenom pod Tatranskými štítmi sa môžete tešiť na 3-chodovú servírovanú večeru.

Wellness a voľný čas

Aj pod Tatrami nájdete malý vodný svet! Hotelový wellness vás pozýva do masážnych bazénov, pod kvapky letného, tropického i ľadového dažďa a so strekmi aj do Škótska! Počas pobytu si vychutnáte uvoľnenie vo vodnom a saunovom svete (1×1 hodina pre 2 osoby) aj so svojimi malými nezbedníkmi. Saunový svet zahŕňa fínsku, eukalyptovú a soľnú saunu.

V Hoteli Mýto máte možnosť využiť aj ostatné služby podľa platného cenníka: bowling, golfový trenažér, sauny (fínska, eukalyptová, soľná), masáže (klasická, celotelová, tváre a hlavy, medová, lávovými kameňmi). Squash, biliard a stolný tenis, badminton hráte neobmedzene a GRÁTIS (je potrebné rezervovať si termín na konkrétne aktivity hneď po príchode).

Pod najvyšším vrchom Nízkych Tatier sa ukrývajú prírodné, historické i kultúrne skvosty. Navštívte Čiernohorskú železničku, Bystriansku jaskyňu alebo navštívte letný skanzen Vydrovo.

2 noci pre 2 osoby

3 noci pre 2 osoby
103 €
228 €

Kúpené
55x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
103 €
228 €

Kúpené
55x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť