Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Na 7 dní do Bulharska! Apartmány pre 4 osoby

34
Popis ponuky

Slniečko dokáže potešiť, aj keď sa na neho pozeráte z okna kancelárie. Oveľa viac si ho ale užijete pri mori. Choďte za nekonečnou pohodou do bulharského letoviska Nessebar.

V prímorskom raji vás privítajú čisté pláže, teplé more, nádherné historické pamiatky aj rušný nočný život. Spoločnosť Dovolená v Bulharsku vám sprostredkuje prenájom vysoko komfortných apartmánov na šesť krásnych nocí. Vychutnajte si týždeň leňošenia na Slnečnom pobreží!

Cena voucheru zahŕňa:
  • ubytovanie pre 1 osobu v apartmáne s kapacitou pre 4 osoby (ceny platia len pri plnom obsadení apartmánu, je teda nutné zakúpiť 4 vouchery)

Krásne a pohodlné apartmány Stanny Court

Hotelové apartmány sa nachádzajú v pokojnej lokalite len 5 minút od mora. Slnečné pobrežie je vzdialené len 8 km.

Priestory sú nové, svetlé, ponúkajú príjemné súkromie a dostatok miesta. Nechýba kuchyňa, kúpeľňa s WC, komfortná posteľ a ďalšie rozkladacie lôžko s rozmermi 130×200 pre 2 osoby.

V priestoroch hotela sa pripojíte aj na WiFi. Celý komplex je strážený a oplotený, takže sa v ňom budete cítiť úplne bezpečne. Ak prídete autom, zaparkujete tu zadarmo.

Kúpanie v mori, bazéne i aquaparku

  • Obrovský Aquapark s množstvom atrakcií sa nachádza len 2 minúty chôdze od hotela
  • K moru s čistými plážami vám stačí prejsť len 200 metrov
  • V okolí nájdete mnoho rôznych druhov pláží – malé a pokojné pláže medzi útesmi, veľké, civilizované so všetkým komfortom, exotické i pláže s barmi a sieťovými ležadlami, s palmovými hájmi, a veľa ďalších
  • Hotelový komplex má vlastný bazén, pri ktorom je k dispozícii WiFi, ležadlá, slnečníky, stolíky a ďalšie príslušenstvo pre vaše pohodlie

Najlepšia lokalita v Bulharsku

K najväčšej historickej pamiatke Bulharska, ktorá je zapísaná aj na zozname UNESCO, do mesta Nessebar dôjdete pohodlne aj pešo. Očarí vás tu nielen skvostná architektúra, ale aj skvelé ceny miestnych lahôdok a drinkov alebo napríklad ponuky reštaurácií s vyhliadkou na more, kde k jedlu často dostanete víno či dezert zadarmo.

Stred bulharského pobrežia je navyše výborným východiskovým bodom pre výlety na sever aj juh a na krásne miesta, ktoré sú z iných lokalít ťažko dosiahnuteľné.

Nadštandardné služby a výnimočné výlety

Transport z letiska až do hotela vyjde celú štvorčlennú skupinu na iba 25 €. Vodič, ktorým často býva sám riaditeľ hotela, pán Dimitrov, na vás počká s ceduľou priamo na letisku.

Lokalita Stanny Court ponúka aj veľa možností športového a adrenalínového vyžitia.

Cesta lietadlom alebo autom

Cestovné agentúra Dovolená v Bulharsku vám môže zabezpečiť letenky od spoločnosti SmartWings do Burgasu alebo môžete ísť autom. Benzín v Bulharsku je lacný a poplatky zanedbateľné.

Autom ste na mieste cca za 18 hodín, čo vychádza rýchlejšie než do Chorvátskeho Dubrovníka, ktorý je o necelých 400 km bližšie. Odporúčame trasu Bratislava, Belehrad, Sofia, Burgas.
89 €
135 €

Kúpené
33x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
89 €
135 €

Kúpené
33x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť