Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Fantastický zájazd, Londýn. Poznáte, ktoré mesto má kulinársku špecialitu s názvom Fish and chips? Kde je populárny tradičný čaj o piatej? Správne, je to anglický Londýn! Uvidíte len to najlepšie z britskej metropoly, ktorá dýcha aj históriou aj modernou a zažijete perfektnú dovolenku na vlastnej koži!

35
Popis ponuky

Na nič nečakajte a utekajte sa zbaliť, aby ste mohli navštíviť jedno znajznámejších kráľovských miest na svete. Londýn ponúka nekonečne veľa možností. Je to multikultúrne mesto, kde sa nachádza veľa známych múzeí, galérií aparkov atak si toto mesto užije naozaj každý!

Program zájazdu:

1.deň

Stovežatá Praha: Odchod zBratislavy v ranných hodinách. Celodenná prehliadka českej metropoly, kde uvidíte Václavské námestie, Staromestské námestie sRadnicou, Orlojom, gotickým Týnskym chrámom a barokovým kostolom sv. Mikuláša, Karlov most, Pražský hrad, Katedrála sv. Víta amnoho iného. Odchod vo večerných hodinách. Tranzit cez Nemecko, Belgicko a Francúzsko. Noc v autobuse.

2.deň

Múmie, história anákupy: Po príchode do Londýna vás čaká prehliadka slávneho Britského múzea. Poobede máte voľný program na Oxford Street smožnosťou výhodných nákupov. Ak vás nákupy nezaujímajú, tak sa môžete vydať na fakultatívny výlet do Múzea voskových figurín Madame Tussauds alebo Múzea Sherlocka Holmesa. Večer ubytovanie v hoteli.

3.deň

Dinosauri sHyde Parkom: Po raňajkách prehliadka Prírodovedného múzea sdinosaurami, plazmi, alebo prehliadka Múzea vedy sexponátmi ako Galileov teleskop, parná lokomotíva a vesmírne lode. Voľný čas v Hyde Parku s prehliadkou Fontány princeznej Diany, Albertovho pamätníka a jazera Serpentine. Vprípade záujmu návšteva luxusného obchodu Harrods. Nasleduje prechádzka okolo Toweru a cez most Tower Bridge.

4.deň

Kráľovský Londýn: Po raňajkách celodenná prehliadka najznámejších pamiatok mesta - Budova parlamentu, Big Ben, Westminsterské opátstvo, dom predsedu vlády Downing Street, Park sv. Jakuba, rezidencia kráľovskej rodiny Buckinghamský Palác svýmenou stráží, The Mall, Piccadilly Circus, Soho, Čínska štvrť, Leicester Square, Covent Garden a námestie Trafalgar s Národnou Galériou, ktorá vlastní najväčšiu anajcennejšiu zbierku obrazov na svete. V prípade záujmu fakultatívny výlet na vyhliadkové koleso London Eye. Večer odchod domov.

5. deň

Príchod: Príchod do Bratislavy vpopoludňajších hodinách.

Miesto odchodu:

  • Bratislava – bez príplatku
  • Poprad, Banská Bystrica, Zvolen – príplatok 15 €
  • Nitra, Trnava – príplatok 10 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
31
41
46