Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Úžasný zájazd do Paríža spojený s návštevou Disneylandu. Radi spájate zábavu a poznávanie? Navštívte romantický Paríž a zabavte sa v Disnelande! Ideálne keď vyrazít na dovolenku celá família. Všetci si prídu na svoje a každý odíde domov s množstvom zážitkov. To všetko a mnoho viac zažijete počas nabitých 4 dní.

35
Popis ponuky

Mesto lásky azábavy. Tak by sa dalo charakterizovať hlavné mesto Francúzska – Paríž. Nájdete tam všetko od výmyslu sveta. Múzeá, galérie, romantické kaviarne, perfektné obchody a veľa iného. Je jedno či sa vydáte do centra ráno alebo večer. Toto mesto nikdy nespí apráve preto má neopakovateľnú atmosféru, ktorú aj vy musíte zažiť.

Program:

1. deň

Odchod - Odchod vpoobedňajších hodinách zBratislavy.

2.deň

Paríž, mesto módy a umenia – Príchod ráno do mesta módy. Návšteva zaujímavého múzea parfumov. Nasleduje pešia prehliadka centra, kde vás čaká Opera, Kostol Madeleine, Námestie svornosti (Námestie Concorde) sobeliskom zLuxoru. Návšteva svetoznámeho múzea Louvre, ktoré vlastní unikátne umelecké diela ako napr. Mona Lisa od Leonarda da Vinciho, fragmenty sôch z aténskej Akropoly, Michelangelových Spútaných otrokov amnohé iné (F). Prehliadka mesta pokračuje po Champs Elysées (Elyzejské polia), výstavné pavilóny Grand Palais a Petit Palais, Námestie Étoile sVíťazným oblúkom, Námestie Trocadero, Palác Chaillot, Marsove polia aprehliadka mesta zvtáčej perspektívy ztretieho poschodia Eiffelovej veži (F). Večer nasleduje ubytovanie.

3.deň

Disneyland smyšiakom Mickey – Po raňajkách vás čaká celodenná návšteva Disneylandu (vstupné vcene), ktorý je snom nielen malých detí, ale jeho čaru prepadne aj nejeden dospelý.Zoznámte sa s čarovným zámkom, nastúpte na nádhernýparníkaskústestrašidelný zámok. Nezabudnite ani na horskú dráhu Big Thunder Mountain alebo na Pirátov z Karibiku,Pinocchiovu cestu či Let Petra Pana. Odchod domov vo večerných hodinách.

4.deň

Príchod – Vtento deň vás čaká len cesta domov v doobedňajších hodinách.

Miesta odchodu:

Bratislava – bez príplatku

Poprad, Banská Bystrica, Zvolen – príplatok 15 €

Nitra, Trnava – 10 €

Cena neobsahuje: fakultatívne výlety (F), komplexné cestovné poistenie, spiatočnú miestenku vautobuse 10 € / osoba, príplatok za 1-lôžkovú izbu 15 € / noc, príplatok za 2-lôžkovú izbu 30 € / noc.
195 €
300 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
195 €
300 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
31
41
46