Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zájazd do Krakowa. Spojený s návštevou chladného Osvienčimu so vstupný. Ak by ste radi by videli zaujímavé miesto, tak vám doporučujeme poľský Krakow. Mesto ponúka históriu, vďaka ktorej si ho okamžite zamilujete. Ďalšou zastávkou je komplex koncentračného tábora v Osvienčime, čierna stanica v dejinách ľudstva.

40
Popis ponuky

Poľsko sa oplatí vidieť! je to krajina so zaujímavou históriou ale aj modernými trendami. Krajina, ktorá sa zapísala do dejín pozitívnymi ale aj negatívnymi dejinami. Spoznajte hlavné mesto Krakow, ktoré si hneď obľúbite a zoznámte sa s Osvienčimom, ktorý nepôsobí na človeka pozitívne, ale je tiež súčasťou našej minulosti.

Program:

1. deň

Krakow alegenda odrakovi - Odchod v ranných hodinách z Bratislavy. Po príchode do Krakowa prehliadka mesta – Wawelská Katedrála a Kráľovský hrad (F), Mriánsky kostol, Rynek Glówny, Ratusz, Sukiennice, Collegium Maiusa mnoho iného. Nasleduje voľný program vmeste. Večer ubytovanie vhoteli.

2. deň

Tragédia 20. storočia, Osvienčim - Po raňajkách nasleduje odchod do Osvienčimu, kde bude prehliadka najväčšieho koncentračného tábora počas 2. svetovej vojny sodborným sprievodcom. Pre niekoho možno nepríjemná návšteva tábora, odhalí mnoho faktov zčiernej histórie ľudstva. Odchod domov vpoobedňajších hodinách. Príchod na Slovensko vo večerných hodinách.

Miesta odchodu:

  • Bratislava – bez príplatku
  • Poprad, Banská Bystrica, Zvolen – príplatok 15 €
  • Nitra, Trnava – 10 €

Cena neobsahuje:vstupy na fakultatívne výlety (F), komplexné cestovné poistenie, spiatočnú miestenku vautobuse 10 € / osobu, príplatok za 2-lôžkovú izbu 15 € / noc, príplatok za 1-lôžkovú izbu 30 € / noc.
79 €
132 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
79 €
132 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
31
41
46