Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt v nízkotatranskej prírode v Hoteli Polianka

49
Popis ponuky

Jazda na koňoch, relax pri bazéne či vo wellness, splav Hrona, množstvo turistických a cyklistických trás, a to všetko v atraktívnom prostredí Nízkych Tatier len 2,5 hodiny od Bratislavy.

Hotel Polianka sa nachádza v malebnom prostredí nízkotatranskej chatovej oblasti Krpáčovo, ktorá je súčasťou Národného parku Nízke Tatry. Je situovaný v blízkosti známych rekreačných stredísk Tále, Mýto pod Ďumbierom a Chopok – Juh.

Hotel ponúka ubytovanie v príjemne zariadených dvojlôžkových izbách, rodinných bunkách a apartmánoch.

V hoteli okrem iného nájdete aj reštauráciu, detský kútik, saunu či nočný bar „Garage Pub“.

Deti a určite aj ich rodičia ocenia detské ihrisko s pieskoviskom, vonkajší vyhrievaný bazén, megatrapolínu, možnosť jazdy na koňoch a v neposlednom rade ideálny terén na pohodové prechádzky ako aj náročnejšie túry.Možnosti okolia:

V areáli: jazda na koňoch, vonkajší bazén, detské ihrisko, plážové volejbalové ihrisko, kryté ohnisko, disc-golfové ihrisko

  • 250 m Jazero s možnosťou kúpania a rybolovu
  • 5 km Salaš Javor s možnosťou zakúpenia syrov a žinčice
  • 5 km Tále: golfové ihrisko, Tarzánia
  • 7 km Wellness Bystrá
  • 8 km Bystrianska jaskyňa
  • 13 km Trangoška – Srdiečko – Chopok
  • 13 km Čiernohronská železnička
  • 30 km Lesnícky skanzen Vydrovo...

Splav Hrona

Naozaj atraktívne strávenie voľného času pre veľkých aj malých. Užite si vodu a slnko na vlnách Hrona. Lode, pádla, vesty, barely na veci, doprava (z koncového bodu do východzieho bodu splavu) a odborná inštruktáž v cene a ako hostia hotela to máte ešte o 10 % lacnejšie.

Disc golf

Disc golf sa hrá podobne ako tradičný golf. Namiesto toho, aby hráč použil palicu a loptičku, pri Disc golfe hráči používajú lietajúci disk, alebo Frisbee ®. Cieľom je dokončenie každej "jamky" (koša) s najmenším počtom hodov.

Požičovňa E-bike

Kvalitné, elektrobicykle, ktoré z jazdy v teréne urobia príjemný zážitok aj pre tých menej vytrénovaných. Užite si jazdu na bicykli v horskom prostredí bez toho, aby ste sa potom museli dva dni liečiť.

Letné akcie na Krpáčove:

1. – 3.8. Celoslovenský Opel zraz 2014

Stretnutie priaznivcov značky Opel, jazda zručnosti, prezentácia aktuálnych modelov automobilky, skúšobné jazdy na predvádzacích autách + súťaže pre deti

9.8. 3. Ročník Husky HN Quadrathlon

Plávanie, beh, bicykel, kanoe. Pre ostatných dobré jedlo, pitie, hudba, plážový volejbal, bazén, trampolína, detské animácie – proste zábava pre každého.

19. – 21.9. Krpáčovský pivný festival

Na pivnej ceste okolo Krpáčova budete mať jedinečnú možnosť vybrať si za svoje krpáčovské groše z pestrej ponuky zlatého moku hlavne z produkcie malých, ale kvalitných pivovarov. K tomu si predstavte pivné špeciality, kvalitnú muziku, súťaže, proste zábavu ako sa patrí.

www.polianka.sk
89 €
174 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
89 €
174 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

9
29
31