Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zájazd do Benátok na 4 dni so vstupným v cene. Benátky sú typické karnevalom, gondolami, slávnym námestím a množstvom holubov. Také je mesto, ktoré láka každoročne milióny turistov. Nevynechajte ho ani vy a spravte si čas na návštevu mesta, ktoré reprezentujú osobnosti ako Vivaldi, Veronese alebo Cassanova.

45
Popis ponuky

Ďalšie úžasné miesto za lacný peniaz! Prekrásne mesto na vode, romantické uličky apríjemný morský vzduch. Spoznajte Benátky – perlu jadranského mora!

Program:

1.deň

Odchod - Odchod vo večerných hodinách. Noc v autobuse.

2.deň

Mesto lagún, Benátky - Príchod ráno do Benátok. Celodenná prehliadka mesta (Dóžovský palác, Most vzdychov, Námestie sv. Marka s bazilikou, zvonica Campanilla, most Ponte di Rialto amnoho iného). Individuálne voľno v meste. Odchod na ubytovanie vo večerných hodinách.

3.deň

Jazero Garda aMonte Baldo - Príchod ráno do krásnej dedinky Malcensine, pri jazere Garda a vrchu Monte Baldo. Celodenný pobyt v dedinke s možnosťou výstupu lanovkou na Monte Baldo do výšky 1700 m (F). Vyhliadková plavba po jazere (F). Večer odchod domov.

4.deň

Príchod - Príchod domov v doobedňajších hodinách.

Miesto odchodu:

Bratislava – bez príplatku

Poprad, Banská Bystrica, Zvolen – príplatok 15 €

Nitra, Trnava – príplatok 10 €

Cena neobsahuje: stravovanie (za príplatok raňajky 6 €, večera 8 / 13 €) , fakultatívne výlety (F), komplexné cestovné poistenie, spiatočnú miestenku v autobuse 10 € / osoba, príplatok za 1-lôžkovú izbu 30 € / noc.
165 €
300 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
165 €
300 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
31
41
46