Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Poznávací zájazd do Írska. Nazýva sa Zeleným ostrovom, čapujú tam najlepšie pivo a národné tance sú typické rýchlym pohybom nôh a stabilitou rúk. Viete o ktorej krajine je reč? Prezradíme vám ešte, že túto krajinu charakterizuje úžasne čistá krajina a mnoho mýtov a legiend. Spoznajte s nami čarovné Írsko!

35
Popis ponuky

Írsko je lokalita, ktorú mnohí ľudia podceňujú. Myslia si, že táto krajina nemá čo ponúknuť, okrem prírody. Opak je však pravdou! Nájdete tu toľko zaujímavostí, že okamžite zmeníte svoj názor aÍrsko sa vám vryje do srdca atúto krajinu budete chcieť zas aznova navštíviť. Tak poďte snami!

Program zájazdu:

1. deň:Odchod, noc na mori:

Odchod z Bratislavy. Tranzit do Francúzska, do prístavu. Noc na lodi vkajutách. Možnosť zábavy na palube (diskotéka, kino, reštaurácie, bary, wifi, večerné predstavenia...).

2. deň: Tajuplné Írsko - Príchod do Rosslare v Írsku okolo obeda. Návšteva hradu Ferns, ktorý pochádza z13. storočia. Pokračovanie do vikingského Arklowu, kde si pozrieme starý prístav, Námorné Múzeum (F), Most. Odtiaľ cez Údolie Avoca (ktoré sa považuje za najkrajšie vÍrsku) sa dostaneme na ubytovanie vovečerných hodinách.

3. deň: Vikingský Dublin: Celodenná prehliadka Dublinu: návšteva Trinity College-u, kde sa nachádza najstaršia knižnica vÍrsku (F – dospelí 10 €). Pozrieme si stredoveký kódex The book of Kells, čiže Knihu z Kellsu. Potom nasleduje dom Oscara Wilda (z vonka) akatedrála sv. Patrika. Návšteva Írskeho Národného Múzea alebo Národnej Galérie. Voľný program smožnosťou nákupov na Grafton Street alebo O´Connell Street. Poobede prechádzka pri Temple Bar. Návrat na ubytovanie vo večerných hodinách.

4. deň: Za delfínmi a veľrybami: Tento deň navštívite najzaujímavejšiu a najkrajšiu časť Írska, polostrov Dingle. Polostrov vyniká nádherným skalnatým pobrežím, plážami, horami, typickými írskymi pastvinami a zaujímavými historickými pamiatkami. Prehliadka Gallarus Oratóriua - ranokresťanského kostola z 9. storočia. V prípade záujmu výlet loďou k delfínom aveľrybám (F – dospelí 16 €, deti 8 €).

5. deň: ZelenýWicklow: Návšteva Wicklow, najzelenšej časti celého ostrova. Prehliadka Arboréta v Kilmacurragh, prechádzka v parku pri kvetoch, stromoch akríkoch ktoré sú spojené s číslom 3, prečo zrovna toto číslo sa dozviete na mieste. Neskôr presun k stredovekému opátstvu Glendalough pod vrchmi Wicklow Mountains (F – dospelí 3 €, deti 1 €). Za pekné počasie krátka túra v prekrásnom prostredí. Večer odchod na trajekt. Možnosť zábavy na palube (diskotéka, kino, reštaurácie, bary, wifi, večerné predstavenia, atď.).

6. deň: Noc na lodi: Príchod do Francúzska vpoobedňajších hodinách. Odchod domov.

7. deň: Príchod: Príchod do Bratislavy vranných hodinách.

Cena neobsahuje:

  • Stravovanie
  • Fakultatívne výlety (F)
  • Komplexné cestovné poistenie
  • Spiatočnú miestenku v autobuse 10 € / osoba

Miesta odchodu:

  • Bratislava – bez príplatku
  • Poprad, Banská Bystrica, Zvolen – príplatok 15 €
  • Nitra, Trnava – príplatok 10 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
31
41
46