Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

3-denný relaxačný balíček pre DVOCH do wellness & spa hotela HORAL**** priamo v srdci Beskyd vrátane večere

24
Popis ponuky

Príďte načerpať nové sily do wellness & spa hotela HORAL**** priamo v srdci Beskyd.

Pripravili sme pre Vás 3-denný relaxačný balíček pre DVOCH vrátane večere, neobmedzeného využitia bazénu, masáže pre oboch a požičanie bicyklov ZDARMA. To všetko za 3.299 Kč za oboch!

PONUKA OBSAHUJE:

Ubytovanie na 2 noci/3dni v dvojlôžkovej izbe pre DVOCH

2 x raňajky pre DVOCH formou švédskych stolov

Neobmedzený vstup do bazénu po celú dobu pobytu

1 x Večera s 2 chodmi pre DVOCH

1 x masáž krku pre DVOCH

zadarmo požičanie bicyklov na 1/2 dňa

možnosť využitia wellness na 2h za zvýhodnenú cenu 190 Kč/os.

Platnosť poukazu do 20.12.2014

Aktívne odpočívajte, poznajte unikátne pamätihodnosti Rožnova a okolie v srdci Beskyd.

Hotel se nachádza v malebnom valašskom kraji Beskyd, ponúka kvalitné ubytovacie a gastronomické služby, ktoré vyhovejú aj požiadavkám náročnejšej klientely hľadajúcej vysokú kvalitu poskytovaných služieb. Hotel je umiestnený vo Valašskom kraji, ktorý má bohatú históriu a množstvo cenných kultúrnych pamiatok. Valašské múzeum v prírode v Rožnově pod Radhoštěm predstavuje unikátne centrum ľudového staviteľstva.

Táto kultúrne-prírodná pamiatka, ktorej návštevnosť je porovnateľná s návštevnosťou pražského hradu, umožňuje v koncepcii živého múzea predvádzať tradičné remeslá, pestovať pôvodné plodiny i chovať tradičným spôsobom dobytok.

UBYTOVANIE ****

V novo zariadených izbách a apartmánoch Vám zaistíme pohodu a luxus na vašej dovolenke alebo pracovnej ceste vrátane štandardných recepčných služieb.

Všetky izby hotela majú vlastné sociálne zariadenie, TV, telefón i Wi-Fi.

Pre vyznávačov športu sa v tesnej vzdialenosti hotela nachádza tenisová hala, tenisové kurty, golfové ihrisko, lanová dráha a kúpalisko s 3 plaveckými bazénmi, detským zábavným centrom a to všetko do vzdialenosti 500m. Vo vzdialenosti do 2km je možné tiež navštíviť krytý bazén s tobogánom, zimný štadión, jazdecký areál, kino, atď.

Pozývame Vás do Wellness & SPA centra v hoteli Horal, ktoré ponúka:

Hydromasážnu vaňu Whirpool

Bylinnú parnú saunu

Soľnú parnú saunu

Fínsku saunu

Ochladzovací bazén s vodopádom

Ľadovú sprchu

Ľadovú fontánu

Tepidárium

Fontánku s pitnou vodou

Hostia majú možnosť čerpať služby wellness centra na 2h za zvýhodnenú cenu 190 Kč/os.

OKOLIE

Beskydy sú právom označované za jeden z turistických rajov. Neviete kam vyraziť s deťmi na výlet? Chcete uniknúť z ruchu mesta do prekrásnej prírody a stráviť nezabudnuteľné chvíle s priateľmi? Turistika v Beskydoch je presne to, čo hľadáte.

Od Těšínských Beskyd až po Javorníky na Valašsku sú pre pešie výlety pripravené desiatky kilometrov dobre značených turistických trás, z ktorých sú prekrásne výhľady do horských údolí.

V blízkosti hotela sa nachádzajú cyklistické chodníky. Cca 20 km dlhý okruh na Radhošť (1129 m n.m.) so známou sochou Radegasta. Po horskom hrebeni môžete pokračovať až na Pustevny, z ktorých zídete späť. Z neďalekej Dolnej Bečvy si cestu skrátite o 4 km.

Na vyhľadávanú Čeladnú vedie krásny chodník dlhý 13 km. Ďalšie náučné chodníky s rôznorodou tematikou vás zavedú do miest, ktoré sú neodmysliteľne späté s osobnosťami ako Leoš Janáček, Fr. Palacký, T. G. Masaryk a ďalší. Významné turistické lákadlá v Beskydách sú aj Čertov mlyn, Jahodná alebo Palkovické hôrky a pochopiteľne Lysá Hora.

Beskydy sú preslávené tiež vynikajúcimi regionálnymi pochúťkami. Tie môžete ochutnať aj v našej hotelovej reštaurácii. Regionálne minipivovary ponúkajú skvelé pivné špeciály a vyhlásená je tiež tradičná pálenka. Bohatú tradíciu a zvyky miestnych obyvateľov tu môžete stretnúť na každom kroku. Zažijete tu nezabudnuteľné chvíle, pre ktoré sa budete radi vracať späť.

TIPY NA VÝLETY

Valašské múzeum v prírode – Rožnov pod Radhoštěm – 2. najstarší skanzen v Európe

Gibon park Rožnov pod Radhoštěm – zábavný park – lanové centrum, obria lanovka, detský park, minigolf, zorbing, štvorkolky, lukostreľba, trenažéry (býk, silové ai.)

Rozhľadňa Súkenická – leží 952 m. n. m. v blízkosti česko–slovenských hraníc. Rozhľadňa je 27 metrov vysoká a je z nej výhľad na Vsetínské vrchy, Beskydy, Radhošť, Lysú horu a pri jasnom počasí až k Tatrám

Radhošť – hora, na ktorej sa nachádza slávna socha boha Radegasta, kaplnka a súsošie sv. Cyrila a Metoda

Pustevny – pustevnám dominujú drevené stavby od slávneho architekta Dušana Jurkoviče,

Pustevny sú tiež križovatkou turistických trás – Čertov mlyn, Radegast ai.

Technické múzeum Kopřivnice – múzeum českého výrobcu vozidiel TATRA

Karlovské múzeum – múzeum s kostolíkom zachytávajúce charakteristický obraz ľudí tunajšieho rázovitého života

Čeladná - s golfovým ihriskom

Kúpele úplne nového druhu

Veľkým lákadlom pre turistov sú tiež Rožnovské pivné kúpele. Jedná sa o kúpele úplne nového druhu. Snažia se skĺbiť prvky alternatívneho liečiteľstva vychádzajúceho z prastarých techník starých Egypťanov a východných kultúr s bežnými i menej bežnými kúpeľnými a fyzioterapeutickými postupmi. Vďaka osobným skúsenostiam v kúpeľoch hlboko verí, že iba skrz dosiahnutia harmónie tela a duše možno žiť šťastný život v láske, radosti, zdraví, hojnosti a prosperite. Tak ich nezabudnite počas svojho pobytu tiež navštíviť.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
Práve prezerá 44 ľudí
50
Práve prezerá 43 ľudí
42
Práve prezerá 42 ľudí
38