Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Welllness v Hoteli Kempa Vydajte sa v dvojici objaviť krásu zvlnených kopcov tešínskych Beskýd

43
Popis ponuky

„Vidím to jako dnes šťastného sebe, ženu a děti a těšínské nebe…“ Aj vďaka Jarkovi Nohavicovi vie človek presne, čo ho na dovolenke v tešínskych Beskydách presne čaká.

Zájdite si vo dvojici prečistiť hlavu do zelených kopcov a prevoňaných lesov. Do svojich izieb vás pozýva najvýchodnejšie položený hotel v Českej republike. Hotel Kempa leží len 5 km od slovenských a 0,5 km od poľských hraníc a predstavuje tak perfektnú základňu pre výlety za krásami Česka i zahraničia.

Všetky pobyty zahŕňajú:
 • 2 noci v Hoteli Kempa pre dve osoby
 • Polpenziu pre dvoch – raňajky formou bufetu, na večeru výber z 3 aktuálnych menu
 • 3× celodenný wellness neobmedzene pre oboch (voľný vstup do soľnej jaskyne, voľný vstup do hotelovej fínskej sauny)
 • zľava 30% na masáž chrbta a šije
Drevené guľatiny a výhľad do kopcov

Čakať tu na vás budú dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky a štyri apartmány. Všetky sú zariadené nábytkom z masívneho dreva a zdobené dreveným dekorom v modernom štýle. Ku každej tiež patrí vlastný balkón s výhľadom na beskydskú prírodu.

Všetky izby sú nové a útulné, štandardne vybavené LCD televízorom, minibarom a osobným trezorom. Samozrejmosťou je moderná kúpeľňa s toaletou, sprchovacím kútom alebo vaňou a fénom.

V celom hotelovom komplexe je k dispozícii zadarmo Wi-fi, na izbách nájdete aj pevné pripojenie. Ako hoteloví hostia môžete tiež využiť možnosť bezplatného zapožičania notebooku, prípadne telefonovanie do všetkých sietí v rámci ČR.

Na čerstvom vzduchu chutí

Každé ráno sa posilníte na pestrých raňajkových rautoch. Na večeru si vyberiete jedno z troch aktuálnych menu. Jedlo si vychutnáte v priestrannej reštaurácii, ktorá sa okrem českej kuchyne špecializuje na grécke pokrmy.

Objednať si tu môžete jahňacie, tzatziki aj čerstvé šaláty a ryby. Osobitný priestor v jedálnom lístku majú aj malí hostia – krupicová kaša alebo ovocné knedle im iste prídu k duhu.

Relaxácia vo wellness

V luxusnom wellness si po horských túrach poriadne oddýchnete. V rámci voucheru môžete každý deň čerpať energiu v blahodarnej mikroklíme soľnej jaskyne či sa prehriať a detoxikovať vo fínskej saune. Uvoľniť sa môžete pri masáži, na ktorú máte 30% zľavu.

Ďalej je vám k dispozícii bazén a lehátka s výhľadom na malebné horské scenérie. Za príplatok si môžete užiť perličkový kúpeľ vo vírivke alebo si vybrať niektorú z báječných exotických i klasických masáží.

Prales, Trojmedzie a ďalšie tipy na výlety
 • Rozhliadna Tetřev – prekrásny výhľad do okolia a stála expozícia o tunajšej faune a flóre, na vrchu je zároveň horský penzión s reštauráciou, kde vás zahreje otvorený krb aj tradičné špeciality

 • Lomňanské múzeum
 • Výstavna sieň v Jablunkově
 • Prejdite sa po Naučnom chodníku Mionší, který vás prevedie jedným z nejrozsiahlejších českých pralesov
 • Muzeum Třineckých železiareň a mesta Třince
 • Rozhliadna Kozubová
 • Trojmedzie na Hrčavě, kde sa stýkajú hranice troch krajín

109 €
191 €

Kúpené
18x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
109 €
191 €

Kúpené
18x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
31
41
46