Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Super last minute ponuka Využite túto Super last minute ponuku na VIP apartmán s oddelenou izbou pre dve osoby.

74
Popis ponuky

Hotel Stanny Court v Bulharsku - Nessebar

Klienti, ktorí dovolenku strávili u nás v apartmánoch sa zhodujú, že Stanny Court je najideálnejšia lokalita v Bulharsku, predovšetkým z nasledujúcich dôvodov:

- Neďaleko je Slnečné pobrežie cca 6 km so všetkým vyžitím a atrakciami. Vzdialenosť k Aquaparku je asi 200 m, vidíte ho priamo z apartmánu.

- Apartmány sú o niečo ďalej, čo už je veľmi kľudná lokalita, takže si môžete vychutnať odpočinok i aktívnu dovolenku. Pokoj i vyžitie zároveň.

- More je 4 minúty pešo od hotela, cca 200 m

- 2 minúty pešo od apartmánovje nádherný obrovský aquapark http://www.aquaparadise-bg.com/

- Najväčšia historická pamiatka Bulharska - Nessebar (UNESCO) - je v pešej vzdialenosti a dominuje celému pobrežiu. Pri prechádzke po pobreží nasleduje jedna reštaurácia krajšia a lacnejšia ako druhá, s vyhliadkou na more a Nesebar. Posedenie pri jedle v týchto reštauráciách je veľmi príjemné. Cítite sa tam naozaj ako doma. Uprostred Nessebaru na Vás čaká česká reštaurácia, ktorú vlastní Čech, s českými jedálnymi lístkami.

- Sme uprostred pobrežia Bulharska, čo vám umožňuje s nami podniknúť výlety na sever i na juh na pekné miesta, ktoré sú z iných lokalít ťažko dosiahnuteľné.

- Veľké množstvo rôznych druhov pláží (malé, kľudné, opustené, ale aj veľké civilizované so všetkým komfortom, intímne medzi útesmi, exotické s barmi a sieťovými ležadlami, s palmovými hájmi, atď ....)

- Veľmi lacnéjedlo, pitie, alkohol, obrovský výber útulných štýlových reštaurácií a barov na plážach aj vo vnútrozemí. Lacné a dobré jedlo a pitie je silnou prednosťou tejto lokality. Často ako pozornosť získate v reštauráciách víno či dezert zadarmo.

Čo vám inde neponúknu:

Oproti ostatným hotelom ponúkame tieto služby:

1) Transport z letiska až do hotela za 25 € pre vás všetkých spolu. Tieto služby zatiaľ využil každý náš klient, je to príjemný servis, čakáme Vás priamo s ceduľou na letisku. Väčšinou pre vás jazdí priamo osobne riaditeľ hotela, pán Dimitrov. Záleží mu na vašej spokojnosti. Veríme, že s touto službou budete spokojní tým viac, že šetrí vaše peniaze, pretože ostatné hotely v okolí posielajú pre svojich hostí taxi v cene 85 €.

2) Výlety za bezkonkurenčnú cenu. V hoteli vás na mieste zoznámime s možnosťami výletov. Niekoľko krásnych miest, ktorá Vám radi ukážeme:

Smerom na juh

- Historický Sozopol (získa si vás svojimi historickými uličkami, ktoré nemajú v Európe obdobu a trhy s čerstvým ovocím, zeleninou a domácimi pochúťkami).

- Exotické pláže Sinemorce (Veľký piesočný polostrov, cca 4x väčší ako známy Chorvátsky Zlatni Rat na Brači).

- Bulharské safari (veľmi divoká príroda, ktorá svojím rázom pripomína exotické kraje, hostia ju pokrstili skrátka "safari").

Smerom na sever

- Sveti Vlas (letovisko s exotickými plážovými barmi, kde ste obsluhovaní a pritom si hoviete v závesných sieťach v tieni paliem na brehu mora ...)

- Exotická pláž Ilakri (pláž s krásnym bielym pieskom romanticky schovaná medzi útesmi, navodzujúca atmosféru exotických diaľok)

- Útesy Thracian Cliffs cca 300 m vysoké s kaskádovými golfovými ihriskami (je krásne z útesov sledovať ako sa hlboko pod vami triešti morský živel o skaliská a na terasách pod vami luxus golfových ihrísk)

- Tajomná Kalijakra - veľký polostrov prechádzajúci v mohutný útes s historickou pevnosťou na samej špici útesu - krásne miesto, kde vám ukážeme najkrajšie západy slnka v celom Bulharsku.

Apartmán

Apartmány sú nové, slnečné, priestranné, útulné, moderné a vkusne zariadené. Človek sa v nich cíti príjemne, bezpečne. Oproti hotelovej izbe majú apartmány niekoľko výhod:

- Sú vskutku veľmi priestranné (74m2)

- Majú kuchyňa a to moderne vybavenú.

- Máte súkromie. Hostia nie sú denne obťažovaní upratovačkami, čo je podľa vyjadrenia klientov iných hotelov naozaj dosť v Bulharsku nepríjemné. Apartmán je po dobu pobytu skrátka vaším bytom.

V apartmánoch je samozrejme WiFi a pri bazéne sú Vám k dispozícii pohodlné ležadlá, slnečníky, stolíky a ďalšie príslušenstvo pre vaše pohodlie.

Komplex je celý oplotený, strážený, cítite sa v ňom úplne bezpečne.

Atrakcie v lokalite Stanny Court:

- požičovňa surfov

- potápanie

- požičovňa vodných skútrov

- požičovňa motorových člnov

- jachting

- výlety na mori

- vyhliadkové lety vrtuľníkom a na motorovom rogale

- padáky ťahané za motorovými člnmi

- požičovne áutO tom, že lokalita, kde budete ubytovaní - v Nessebaru - je skutočne príťažlivá svedčí aj fakt, že toto leto kotvila v Nessebarské maríne krásna klasická veľká trojsťažňová plachetnica. Ide o jednu zo štyroch moderných jácht na svete, ktoré sú postavené presne podľa vzoru krásnych starodávnych korzárských trojsťažňových plachetníc. Tieto hrdé americké lode málokedy zavítajú do Európy. A toto leto ju u nás, v Stanny Court, obdivovali naši hostia a dokresľovala výnimočnosť tohto malebného kúsku sveta.

Cesta

Letecky so spoločnosťou SmartWings do Burgasu, letenky je možné kúpiť už od cca 182 €, čím skôr kúpite, tým lepšia cena. Lieta sa s Prahy, Pardubíc či Ostravy. Odporučíme Vám spoločnosť, ktorá vám nájde najlacnejšie dostupné ponuky leteniek.

Na našej webovej stránke si tiež môžete letenky rezervovať, a tiež nakúpiť TU.

Okrem leteckej dopravy vrelo odporúčame aj cestu autom. Na prvý pohľad síce vzdialenosť 1720 km z Prahy vyzerá úctyhodne, ale je nevyhnutné vziať do úvahy, že cesta je takmer celá až na jeden krátky úsek po diaľniciach v skvelom stave. Benzín lacný. Poplatky zanedbateľné. Odporúčame trasu Praha, Bratislava, Belehrad, Sofia, Burgas. Táto trasa ubieha veľmi rýchlo, z osobných skúseností môžeme povedať, že je zjazdná na jedenkrát, aj sám šofér, bez striedania.
152 €
588 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
152 €
588 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

9
34
35
13