Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Hotel Mýto*** Nízke Tatry Pobyt s polpenziou, vstupmi do bazénov a sauny.

Hotel Mýto
0 / 5
47
Popis ponuky

Za dedinou Mýto pod Ďumbierom v srdci Nízkych Tatier sa nachádza Hotel MÝTO, ktorý Vás zaujme svojou architektúrou a okolitou prírodou. Nádherná príroda, príjemné prostredie a relax vo Vás zanechajú výborný pocit.

Izby hotela sú vkusne zariadené nábytkom z masívneho dreva a spolu so všetkými hotelovými strediskami vám poskytnú dočasný domov počas celého roka.

Hotel Mýto má celoročnú prevádzku a poskytuje ubytovanie v 6 apartmánoch a 31 izbách, spolu pre 100 osôb, stravovanie v hotelovej reštaurácii a štýlovej kolibe. Hotel organizuje školenia, semináre a k dispozícii sú 2 kongresové sály a 1 salónik.

V útulnom a príjemnom prostredí Vám prípravíme jedlá v štýle národnej aj medzinárodnej kuchyne a nezabúdame ani na recepty našich starých mám. Vegetariáni a milovníci jedál z rýb si tiež radi pochutnajú na čerstvých rybách. Po dobrom jedle si vychutnajte pohár kvalitného vína. Naša vínna karta, v ktorej nájdete širokú ponuku, Vás určite zaujme. Vďaka personálu, ktorý Vám poradí tu správnu kombináciu vína a jedla, budete mať z ich konzumácie skutočný zážitok.Vitálny svet
je skvelým spôsobom ako si vydýchnuť a zabudnúť na každodenný stres pri relaxačnej hudbe. Doprajte si zaslúžený relax v našom vitálnom svete denne na objednávku od 15:00 do 22:00 pri minimálnom počte 4 osôb.

Fínska sauna – teplota vo fínskej saune je od 90°C do 110°C, odporúčaná doba pobytu je 15 minút pri jednom cykle, maximálne však 3 cykle. Sauna znižuje napätie, úzkosť, zlepšuje sa pružnosť a pohyblivosť svalstva, intenzívnym potením dochádza k celkovej očiste organizmu. Obnovuje a čistí sa pokožka.

Eukalyptový parný kúpeľ – ideálna teplota je 40°C až 45°C, odporúčaná doba pobytu je 20 minút. Táto jedinečná sauna prečisťuje dýchacie cesty a uvolňuje póry pokožky.

Soľný parný kúpeľ – ideálna teplota je 40 °C až 50 °C, odporúčaná doba pobytu je 20 minút. Blahodárne pôsobí na dýchacie cesty, ktoré prečisťuje a zároveň prekrvuje pokožku.Škótske streky –
osviežia a prekrvia pokožku, stimulujú krvný obeh, teplota vody je 8°C až 36°C, odporúča sa krátky časový interval.

Tropický, letný a ľadový dážď – osvieži a prekrví pokožku, relaxačná masáž pri teplotách 8°C, 26°C a 36°C, opakuje sa 3 x 15 sekúnd.

Vodná cesta – striedanie teplej a studenej vody zvyšuje imunitu a odolnosť. Prekrvenie dolných končatín, stimulácia krvného obehu. Teploty sú 8°C a 36°C, odporúčaná doba je 15 – 20 minút.

Ak hľadáte aktívny oddych, tak tento hotel ponúka veľké množstvo športových aktivít.

Okolie:Majestátny Ďumbier je s nadmorskou výškou 2043 m najvyšší vrch Nízkych Tatier. Štít je súčasťou slovenských dejín, bojov SNP, či tuzemskej poézie. Prídite si sem po svoju inšpiráciu.
129 €
243 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
129 €
243 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
45
32
35