Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zdravie z Piešťan na 6 dní Hotel Máj *** s procedúrami, polpenziou a masáž

50
Popis ponuky

Sympatický plne bezbariérový Spa & Wellness Hotel Máj Piešťany pre všetky generácie, pre seniorov i rodiny s deťmi je tu pre Vás so svojou ponukou. Krytý bazén s vodou 32°C a slnečnou terasou, liečebné i exotické masáže, vírivka či perlička, zábaly, sauna či solárium a k tomu služby pre krásu, ako kozmetika, kaderníctvo, manikúra, pedikúra... Takmer 50 relaxačných, liečebných a skrášľovacích služieb pod jednou strechou.

Úplný relax si môžete vychutnať v relax centre, ktoré zahŕňa hotelový krytý relaxačný bazén, hydromasážnu jacuzzi vírivku, fínsku a infrasaunu, solárium, fitness, vibrofit, elektronické masážne kreslo, ktoré sú Vám k dispozícii od 6:00 do 24:00.

V kúpacom plášti sa vyberiete zo svojej izby do hotelového Relax centra, kde Vám kvalifikovaní maséri a fyzioterapeuti poskytnú službu podľa Vášho výberu: Lomi Lomi havajská masáž, La Stone masáže lávovými kameňmi,medové detoxikačné masáže, reflexné masáže, aromaterapeutické, thajské, čínske, anticelulitídne a Shiatzu masáže, akupresúra, akupunktúra, manuálna kozmetická lymfodrenáž, bankovanie...

Izby Spa & Wellness Hotel Máj Piešťany sú vybavené balkónom s kresielkami a stolíkom, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, WC, Sat TV, rádiom a telefónom.

Všetky izby sú plne bezbariérové (vhodné aj pre vozičkárov), nefajčiarske, s chladničkou za príplatok. Sušič na vlasy je k dispozícii bezplatne na recepcii. V izbách je možnosť bezdrôtového WiFi pripojenia na internet (bez poplatku).

V blízkosti hotela sa nachádza bowling centrum, v ktorom môžu ubytovaní hostia využiť "happy hour" v sobotu od 16:00 - 17:00, v ostatné dni si môžete zahrať podľa aktuálneho cenníka bowling centra.

Stravovanie je zabezpečené v hotelovej reštaurácii. Raňajky sú podávané od 07:00 do 09:30 formou bohatého teplého a studeného bufetu, v sobotu a v nedeľu je podávanie raňajok predĺžené. Obedy a večere si ubytovaní hostia s polpenziou / plnou penziou objednávajú deň vopred výberom z 6 menu (v deň príchodu nie je výber možný).

Na požiadanie pripravia diétne jedlá, vrátane delenej stravy, celiatickej a diabetickej stravy. Samozrejmosťou sú vegetariánske jedlá. Obedy sa podávajú od 11:30 do 14:00 hod., večere od 17:45 do 20:00 hod.

Kupón zahŕňa aj 10% zľavu na konzumáciu v reštaurácii Rybársky Dvor Piešťany pre dve osoby

www.hotelmaj.sk
397 €
792 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
397 €
792 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
Práve prezerá 44 ľudí
42
Práve prezerá 43 ľudí
50
Práve prezerá 36 ľudí
38