Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Fantastický pobyt na Orave Priatelia, príjemné rozhovory, skvelé zážitky

54
Popis ponuky

Spoločný čas strávený s priateľmi je na nezaplatenie, zvlášť v krásnom prostredí Západných Tatier si ho užijete ešte viac. Zažite 4 dni plné nezabudnuteľných zážitkov, úžasných lyžovačiek, večernej guľovačky či sánkovačky na skvelej chate s úžasnou 54% zľavou.

Zakúpením kupónu získavate:

- 4 dni pre 14 osôb na chate Orava,

- 15% zľavu do Meander Parku Oravice,

- všetky energie a ubytovací poplatok mestu.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v Chate Orava, ktorá sa nachádza v podhorskej obci Brezovica. Chata je vzdialená len 1 km od SKI centra Brezovica a 12 km od termálnych kúpalísk Oravice. Kapacita chaty je 14 lôžok.

Chata je vykurovaná plynom (neustále teplo + teplá voda). V chate sa nachádzajú 3 spálne 5,5,3 lôžkové a spoločenská miestnosť s TV kde sa nachádzajú ďalšie 2 lôžka. Vybavenie chaty: 2 x kúpeľňa + WC + umývadlo. Je tu priestranná kuchyňa s plnou výbavou (mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, mraznička, sporák, elektrická rúra a všetok potrebný riad pre plný počet osôb. Parkovanie je bezplatné vo dvore, na ktorom sa nachádza priestranný altánok - posedenie pre plný počet osôb, vonkajší krb, gril, ohnisko, kotlík na guláš. Hojdačka pre dospelých aj pre deti, pieskovisko pre deti a veľká záhrada kde si na svoje prídu najmä deti. Prístup v zime bezproblémový autom (reťaze nie sú potrebné, sú však výhodou).

Prístup k dôležitým miestam v okolí:

- obchod - 200 m,

- bar - 250 m,

- reštaurácia - 300 m,

- lyžiarske stredisko - 1 km,

- Oravský Háj(wellness centrum) - 1 km.

Prístup k zariadeniu:

- autom,

- autobusom (zastávka SAD) - 300 m,

- železnica (Trstená) - 4km.

Prenájom nie je vhodný pre študentov a oslavy ako dozvuky, pomaturitné a školské párty. Je to vhodné a určené len pre rodinky s deťmi, páriky, priateľov pre slušnú dovolenku.

V blízkom okolí môžete využiť možnosti lyžiarskych stredísk a turistiky v Západných Tatrách – Roháče. Tiež na Vás čaká v zime i v lete termálne bazény v Oraviciach, spoznávanie Poľskej kultúry a architektúry v Zakopanom, Krakowe, trhy v Jablonke, či v Nowom Targu.

Len 1 km od apartmánu sa nachádza lyžiarske stredisko Brezovica. Aktuálne informácie o prevádzke nájdete TU.
149 €
323 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
149 €
323 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
31
41
46