Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Chata Kožiar v lone Liptova Ubytovanie na dve noci pre dve osoby so skipasom

50
Popis ponuky

Chata Kožiar sa nachádza v atraktívnom turistickom prostredí Liptova - Západných Tatier, v ústí Žiarskej doliny, kde sa začínajú turistické chodníčky a trasy. Areál zariadenia je vsadený do lesa, ktorého klíma prospieva na dýchacie cesty a duševný pokoj, čo spĺňa predpoklad k dokonalému oddychu a relaxu.

Okrem športových aktivít je vhodný najmä pre rodinnú dovolenku, relaxačné pobyty, ako aj firemné akcie či rôzne spoločenské posedenia s priateľmi. Ubytovanie je v novo zrekonštruovaných nefajčiarskych chatkách.Každá chatka má vlastnú terasu. V každej chatke sa nachádzajú štyri samostatné izby so základným vybavením.

Reštaurácia ponúka špeciality Slovenskej a typickej regionálnej Liptovskej kuchyne, ktoré si môžete vychutnať v útulnom a tradičnom prostredí Slovenskej koliby.

V zime vás zahreje chutné varené vínko či zbojnícky čaj. Pripravia pre vás rôzne špeciality na vonkajšom grile podľa vašich požiadaviek. Miestne špeciality pripravené skvelými kuchármi, zanechajú jedinečné spomienky a zážitok pre vaše chuťové poháriky. V kolibe si nájdu svoj kútik aj vaše ratolesti.

Po celodenných potulkách v náručí prenádhernej Tatranskej prírody alebo po celodennej lyžovačke na neďalekom svahu vám určite padne vhod príjemný oddych v saunách. Chata Kožiar poskytuje suchú a parnú saunu, každá pre 6 osôb, vírivú vaňu pre 4 osoby a služby maséra. Pokiaľ máte chuť zabaviť sa aktívnym pohybom je vám k dispozícii viacúčelový tenisový kurt, volejbalové ihrisko v zimnom období klzisko.

Pre najmenších sú k dispozícii pripravené rôzne hojdačky priamo pod obydlím lesných veveričiek, ktoré vedia vždy prekvapiť hrou zo šiškami. Vaše ratolesti sa môžu do sýta vybehať v areáli, ktorí je vsadený priamo do lesa. Pobyt v prostredí areálu zanecháva blahodarne účinky na duši všetkých hostí. Úžasné ticho a pozorovanie nočnej oblohy vám zabezpečí dokonalý spánok.

Žiarska dolina je centrom skialpinizmu na Slovensku. Pre vyznávačov tohto športu je v doline vyznačený skialpinistický areál.

Okolie

Vo vzdialenosti 25 km od Chaty sa nachádzajú dva Aquaparky, Bešeňová a Tatralandia s celoročnou prevádzkou. V okolí Liptova sa nachádza množstvo jaskýň, najznámejšie sú Demänovská jaskyňa Slobody a Demänovská ľadová jaskyňa. Na svoje si prídu aj vyznávači adrenalínových športov, ako je raftovanie na divokej rieke, jazda na štvorkolkách či paradlaiding. Pre vyznávačov vodných športov je k dispozícii vodná nádrž Liptovská Mara. Pre oboznámenie sa z históriou si môžete odskočiť do múzea Liptovskej dediny – Pribilina alebo na nálezisko z doby železnej Havránok. V zimnom období sa môžete lyžiarsky vyžiť v miestnom Lyžiarskom stredisku Dolinky, kde je k dispozícii Ski servis s požičovňou lyží. V neďalekej Demänovskej doline sa nachádza Lyžiarske stredisko Jasná. Stačí už len prísť a vyskúšať všetky možnosti, ktoré ponúka Liptovský región.

www.koziar.sk
69 €
138 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
138 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
Práve prezerá 40 ľudí
37
Práve prezerá 47 ľudí
45
70