Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Luxusný pobyt v Piešťanoch Nezabudnuteľné chvíle v Hoteli PARK AVENUE****

53
Popis ponuky

Oddych je luxus, ktorý si mnohí z nás nemôžu dovoliť. Raz za čas si ho však určite zaslúžite. A keď už uvažujete nad oddychom, vyberte si také miesto, ktoré vás luxusom priamo obklopí. Zoberte svoju polovičku tam, kde dostanete to najlepšie z najlepšieho, do Hotela Park Avenue**** v Piešťanoch. 

Hotel Park Avenue**** sa nachádza v centre kúpeľného mestečka Piešťany, vedľa pešej zóny. Obklopuje ho tichá alej mestského parku, cez ktorý vedie cestička na len 500 metrov vzdialený kúpeľný ostrov.

Mestský park bol pôvodne kúpeľným parkom, založený v roku 1865. V roku 1963 bol vyhlásený za kultúrnu pamiatku, jeho rozloha presahuje 20 hektárov. Park je pamiatkovo chránený, spolu so sochami Ludwiga van Beethovena a Adama Trajana Benešovského.Priateľské zariadenie, ktorého cieľom je vytvorenie priateľskej atmosféry. Hotel je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí si chcú naozaj oddýchnuť a zároveň si dopriať najvyšší štandard.

V tomto veľmi peknom a komfortnom Hoteli Park Avenue**** môžete stráviť 3 dni.

3-dňový pobyt pre dve osoby zahŕňa:

  • ubytovanie pre 2 osoby na 2 noci s raňajkami,
  • 2 x večeru a la card pre dve osoby v hotelovej reštaurácii
  • k prvej večeri fľaša vína,
  • neobmedzený vstup do wellness centra pre 2 osoby (podľa prevádzkovej doby), 
  • parkovanie pre 1 auto zdarma

UBYTOVANIE

Ubytovaní budete v dvojposteľových izbách alebo si za doplatok môžete dopriať komfort v apartmánoch. Väčšina apartmánov je k dispozícii s terasou. Podľa požiadavky klientov je možné aj prepojiť izbu s apartmánom, čím vznikne priestrannejšie ubytovanie pre štyri osoby s vlastnou obývačkou a terasou.

GASTRONÓMNIA

Príjemná atmosféra v hotelovej reštaurácii a kulinárske umenie zahraničných kuchárov vám z každého sústa spravia jedinečný zážitok. Vaše večere budú prebiehať a la card a vyberať si tak môžete z rôznych druhov jedál (niektoré s príplatkom).

Reštaurácia ponúka kvalitnú modernú kuchyňu založenú na čerstvých produktoch. Jedlá sú pripravované bez chemických dochucovadiel a koreninových zmesí. Pri takomto jedle vynikne jeho pravá a jedinečná chuť.

WELLNESS

V hoteli nájdete vlastnú oázu pokoja, wellness centrum s fínskou a parnou saunou, sprchami a oddychovou lôžkovou zónou s vyhrievanými lavicami, kde zabudnete na všetky starosti a oddáte sa iba slastnému ničnerobeniu.

OKOLIE

Len 500 metrov od hotela sa nachádzajú Kúpele Piešťany, kde sa môžete vykúpať v unikátnom liečivom prameni. Termálna voda vyviera až z hĺbky 2000 m a so svojimi uzdravujúcimi a relaxačnými účinkami sa preslávila po celom svete. Za „zázračnou vodou“ prichádzali maharadžovia, indické princezné, cisári, slávne herečky a osobnosti kultúrneho a spoločenského života z celého sveta. Slávny maliar Mucha daroval Kúpeľom Piešťany obraz ako vďaku za uzdravenie svojej dcéry.

Jedinečné blahodarné sírne bahno, unikát piešťanských kúpeľov, je špeciálne upravené bahno z prameňa s množstvom minerálov. V Európe nenájdete podobné bahno s tak mimoriadnym účinkom, ktorý sa využíva na liečbu pohybového systému. Svetovou raritou je tiež bazén s termálnou vodou s bahenným dnom.

V Piešťanoch to žije po celý rok. Koncerty, výstavy, spoločenské podujatia, hudobné festivaly, sympóziá výtvarníkov, súťaž vo viazaní a aranžovaní kvetov, kaviarničky, promenády, ale aj nezabudnuteľné prechádzky v parku na kúpeľnom ostrove… Toto všetko ponúka kúpeľné mesto Piešťany.
139 €
296 €

Recenzie k ponuke (2)

4,50/5Perfektné
Hodnotené 2x
5

Chutila vam vasa kuchyna a personal bol prijemni a ustretovi.

7.7.2014
4

Táto recenzia nemá slovné hodnotenie.

7.5.2015
139 €
296 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

34
32
53
48