Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt v historickom Krakove V modernom hoteli Major*** dva alebo tri dni

Major Hotel
0 / 5
52
Popis ponuky

Major Hotel v Krakove je novootvorený hotel so 45-pohodlnými, moderne zariadenými izbami, útulnou reštauráciou a barom. Všetky verejné priestory sú plne klimatizované. Pre väčší komfort ponúka oddelené poschodia pre fajčiarov a nefajčiarov. Hotel je prispôsobený tiež osobám so zdravotným postihnutím. Príjemný personál Vám navodí srdečnú rodinnú atmosféru.

Začnite deň s bohatými raňajkami formou bufetu. Plní sily a energie sa môžete vydať objavovať krásy okolia Krakova a večer na Vás čaká romantická večera s fľašou kvalitného vína.

Izby sú vybavené sociálnym zariadením, telefónom, rádiom, satelitnou TV, prístup k Wi-Fi. Veselé farby, komfortný nábytok, pohodlné postele, veľká paleta televíznych kanálov a bezplatné využitie WI-FI zabezpečí úplnú relaxáciu po dlhom dni objavovania tohto historického mesta a jeho krásneho okolia.

V útulnej reštaurácii sa podávajú jedlá poľskej a európskej kuchyne. Výborné sú ľahké šaláty s aromatickými omáčkami, hríbiky so šťavnatým mäsom a lahodné dezerty. Reštaurácia ponúka nielen chutné jedlá, ale zaujme aj pútavou dekoráciou, ktorá pozostáva z fotografií architektonických prvkov starého mesta.

Šéfkuchár odporúča tradičnú poľskú polievku so smotanou, bravčovú panenku v omáčke z lesných húb so syrovými knedličkami a grilovanou zeleninou a višňové fantázie.

V bare si za zvuku jemného jazzu pochutnáte na kvalitných kávach, zamatovej horúcej čokoláde, rôznych likéroch a svetových vínach.

Objavte Krakov, mesto kráľov, ktoré je kolískou umenia, vedy a kultúry. Existuje mnoho spôsobov, ako preskúmať mesto. Najjednoduchší spôsob je ísť so sprievodcom v ruke a pozerať sa na pamiatky v ňom opísané. Spomínajú sa v ňom miesta ako napr: Brána sv. Floriána, Kostol Panny Márie, Rynek, Tkáčska hala, Grodzka ulica, a na konci hrad Wawel.

Na tých čo sa o históriu Krakova zaujímajú ešte viac tu čáka židovský Kazimierz, Nowa Huta, Wieliczka a kráľovský hrad v Niepołomiciach.

Iní môžu tráviť čas v mestských kaviarniach alebo reštauráciách, ktoré sú už veky známe svojou výbornou kuchyňou.
64 €
133 €

Kúpené
11x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
64 €
133 €

Kúpené
11x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
32
53
48