Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt pre 2 osoby v podmanivom Krakove

Major Hotel
4 / 5
42
Popis ponuky

Myslíte, že mesto Krakov sa volá Krakovom, pretože tam vrany hlasno krákajú? Je to pravda, pretože krákajú o kráse starobylého mesta a zmyselnej poľskej kultúre. A tieto chválospevy letia svetom.

Ochutnajte Poľsko a strávte skvelý čas v Krakove, dokonalú dovolenku krásne podčiarkne komfortné ubytovanie v Hoteli Major***.

Váš kupón zahŕňa:
  • ubytovanie na 1 alebo 2 noci pre 2 osoby
  • raňajky formou švédskych stolov
  • dieťa do 3 rokov – grátis ubytovanie s raňajkami

Možnosť využiť aj počas veľkej noci bez príplatkov!

Vyberte si z variantov:
  • Variant 1: 1 noc pre 2 osoby s raňajkami
  • Variant 2: 2 noci pre 2 osoby s raňajkami

HOTEL MAJOR***

Hotel Major*** v Krakove vás privíta útulnými priestormi a priateľským úsmevom. Nájdete v ňom potrebný komfort, ktorý uspokojí vaše nároky po dlhých prechádzkach očarujúcim Krakovom.

Ponúka ubytovanie v 45 moderne zariadených a pohodlných izbách a tradičnú rodinnú atmosféru. Všetky verejné priestory sú plne klimatizované.

Pre väčší komfort ponúka oddelené poschodia pre fajčiarov a nefajčiarov. Hotel je prispôsobený tiež osobám so zdravotným postihnutím.

Ubytovanie

Počas vášho výletu v Poľsku budete ubytovaní v pohodlných izbách s vlastnou kúpeľňou a WC. Izby sú vybavené telefónom, rádiom, satelitnou TV a máte v nich prístup k Wi-Fi. Plní dojmov a pocitov z mesta budete krásne relaxovať v objatí komfortu a veselých farieb.

Stravovanie

Poľsko má rôzne chute a vy ich všetky môžete vyskúšať aj v hotelovej reštaurácii, kde sa podávajú jedlá poľskej a európskej kuchyne. Reštaurácia ponúka nielen chutné jedlá, ale zaujme aj pútavou dekoráciou, ktorá pozostáva z fotografií architektonických prvkov starého mesta.

V rámci vášho pobytu sa môžete tešiť na bohaté raňajky, ktoré sú podávané formou švédskych stolov.

Kávu alebo večerný drink si môžete vychutnať v hotelovom bare.

Prechádzky v Krakove

Z hotela sa ľahko dostanete do svetoznámeho centra Krakova, kde si môžete pozrieť vyše šesť tisíc slávnych historických objektov. Celý deň môžete stráviť potulkami po meste. Začnite krakovským trhom, čo je jedno krásne a rozľahlé námestie s niekoľkými unikátnymi pamiatkami (Mariánsky kostol, radničná veža, Mickiewiczov pomník atď.).

Potom vybehnite na Wawelské návršie, kde sa nachádza historická katedrála, Kráľovský hrad a Dračia jama. Večer sa vydajte do bývalej židovskej štvrte Kazimierz vskutku s neobyčajnou atmosférou. Obdivujte množstvo gotických kláštorov i veží, barokové kostoly a veľa ďalších pamiatok z rôznych historických epoch.

Pre hotelových hostí je pripravený skúsený sprievodca, ktorý vás, v prípade záujmu, Krakovom prevedie až po piatich náučných trasách.

Jedna z najstarších soľných baní na svete sa nachádza v obci Wieliczka, ležiacej v tesnej blízkosti Krakova. Soľ sa tu ťažila od 13. storočia až do roku 1992, keď historická hodnota tohto miesta prekročila hospodársku hodnotu z ťažby soli.

Krakov nie je len historické mesto. Na výber máte z množstva nočných podnikov, kde sa poriadne zabavíte, moderné obchodné domy, bary a reštaurácie.

Iba pár kilometrov od hotela sa nachádza jedno z najväčších poľských nákupných centier – Galeria Krakowska. Dajú sa tu veľmi výhodne nakúpiť všetky druhy tovaru, ako potraviny, tak aj oblečenie, suveníry a mnoho ďalšieho, ktoré potešia vaše oči a srdce, ale aj vašu peňaženku.

1 noc pre 2 osoby s raňajkami 

2 noci pre 2 osoby s raňajkami 
49 €
85 €

Kúpené
28x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (1)

4,00/5Skvelé
Hodnotené 1x
4

Táto recenzia nemá slovné hodnotenie.

12.11.2014
49 €
85 €

Kúpené
28x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
Práve prezerá 50 ľudí
39
45
50