Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Hotel Mýto*** Nízke Tatry Skvelý pobyt so vstupmi do bazénov a sauny

Hotel Mýto
0 / 5
50
Popis ponuky

Za dedinou Mýto pod Ďumbierom v srdci Nízkych Tatier sa nachádza Hotel MÝTO, ktorý Vás zaujme svojou architektúrou a okolitou prírodou. Nádherná príroda, príjemné prostredie a relax vo vás zanechajú výborný pocit a vy sa sem budete chcieť opäť vrátiť.

Izby hotela sú vkusne zariadené nábytkom z masívneho dreva a spolu so všetkými hotelovými strediskami vám poskytnú dočasný domov počas celého roka.

Hotel Mýto má celoročnú prevádzku a poskytuje ubytovanie v 6 apartmánoch a 31 izbách, spolu pre 100 osôb, stravovanie v hotelovej reštaurácii a štýlovej kolibe. Hotel organizuje školenia, semináre a k dispozícii sú 2 kongresové sály a 1 salónik.

V útulnom a príjemnom prostredí vám pripravia jedlá v štýle národnej aj medzinárodnej kuchyne a nezabúdajú ani na recepty starých mám. Vegetariáni a milovníci jedál z rýb si tiež radi pochutnajú na čerstvých rybách. Po dobrom jedle si vychutnajte pohár kvalitného vína. Vínna karta, v ktorej nájdete širokú ponuku, vás určite zaujme. Vďaka personálu, ktorý poradí tu správnu kombináciu vína a jedla, budete mať z ich konzumácie skutočný zážitok.Vitálny svet
je skvelým spôsobom ako si vydýchnuť a zabudnúť na každodenný stres pri relaxačnej hudbe. Doprajte si zaslúžený relax vo vitálnom svete denne na objednávku od 15.00 do 22.00 pri minimálnom počte 4 osôb.

Fínska sauna – teplota vo fínskej saune je od 90°C do 110°C, odporúčaná doba pobytu je 15 minút pri jednom cykle, maximálne však 3 cykle. Sauna znižuje napätie, úzkosť, zlepšuje sa pružnosť a pohyblivosť svalstva, intenzívnym potením dochádza k celkovej očiste organizmu. Obnovuje a čistí sa pokožka.

Eukalyptový parný kúpeľ – ideálna teplota je 40°C až 45°C, odporúčaná doba pobytu je 20 minút. Táto jedinečná sauna prečisťuje dýchacie cesty a uvoľňuje póry pokožky.

Soľný parný kúpeľ – ideálna teplota je 40 °C až 50 °C, odporúčaná doba pobytu je 20 minút. Blahodárne pôsobí na dýchacie cesty, ktoré prečisťuje a zároveň prekrvuje pokožku.Škótske streky –
osviežia a prekrvia pokožku, stimulujú krvný obeh, teplota vody je 8°C až 36°C, odporúča sa krátky časový interval.

Tropický, letný a ľadový dážď – osvieži a prekrví pokožku, relaxačná masáž pri teplotách 8°C, 26°C a 36°C, opakuje sa 3 x 15 sekúnd.

Vodná cesta – striedanie teplej a studenej vody zvyšuje imunitu a odolnosť. Prekrvenie dolných končatín, stimulácia krvného obehu. Teploty sú 8°C a 36°C, odporúčaná doba je 15 – 20 minút.

Ak hľadáte aktívny oddych, tak tento hotel ponúka veľké množstvo športových aktivít. Súčasťou hotela je aj športová hala s barom, v ktorej sú k dispozícii:

  • 2 bowlingové dráhy
  • 2 squashové kurty
  • 2 biliardové stoly
  • 1 golfový trenažér
  • 1 stolný tenis

Majestátny Ďumbier je s nadmorskou výškou 2043 m najvyšší vrch Nízkych Tatier. Štít je súčasťou slovenských dejín, bojov SNP, či tuzemskej poézie. Príďte si sem po svoju inšpiráciu. Už samotná poloha hotela nasvedčuje tomu, že milovníci hôr a turistiky si prídu na svoje: Ďumbier, Chopok, Bystrianska jaskyňa, Jaskyňa mŕtvych netopierov, Lesný skanzen vo Vydrove, Čiernohronská železnička, cestičky, chodníky v okolí hotela, krásna príroda. To všetko nájdete v okolí hotela. Rovnako mesto Brezno a neopakovateľné dedinky v meandre Hrona vám priblížia tento región v jeho plnej kráse. Viac TU.
119 €
238 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
119 €
238 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť