Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Relaxačný jogový pobyt v tradičnej drevenici - v Kolibe u Jogošíka. Sadnite si do lotosového kvetu, zavrite oči a ponorte sa do seba.

40
Popis ponuky

Koliba u Jogošíka je miesto s jedinečnou priateľskou atmosférou, kde sa preplieta slovenský folklór s jogovou filozofiou a slovenská tradičná kuchyňa s ajurvédou. Najkrajším darom sú aj tak zážitky, a preto si pre vás Koliba u Jogošíka pripravila darčekové poukazy na parádne jogové relaxačné pobyty, ktorými darujete svojim najmilším 3 nezabudnuteľné dni v kolibe na Orave.

V krásnej podkrovnej izbičke vás prebudí žblnkot potôčika pod oknom a vôňa čerstvého domáceho chleba z pece, vaše telo popreťahujú medzinárodne certifikovaní joga inštruktori. Následne vám naservírujú poctivú bryndzu od šťastných miestnych ovečiek, vajíčka vlastných sliepočiek z voľného výbehu či úžasný ovocný šalát z lokálnych surovín. Samozrejmosťou je výborná káva či čaj z miestnych lesných byliniek.

Po raňajkách vás radi vyzbroja tipmi na tie najkrajšie túry či cyklovýlety úžasnou oravskou prírodou, prípadne požičiame bicykle či výstroj, lebo okolie našej koliby naozaj stojí za to.

Tu je každé jedlo malý rituál, zameriavajú sa na zdravú vyváženú vegetariánsku stravu, varia sezónne a lokálne a spájajú tradičné oravské suroviny s ajurvédskou kuchyňou. Strava je výhradne vegetariánska. Radi sa prispôsobia rôznym diétám, ale je potrebné o nich informovať vopred pri rezervácii termínu.

Koliba nie je bezbariérová.

V areáli objektu sa voľne vyskytujú rôzne zvieratá - priateľský psík, sliepky a čoskoro chystajú chovať aj ovce. Ak chystáte návštevu s vaším zvieratkom, prosím, poraďte sa vopred s poskytovateľom.

Málokto však vie, že Jánošík mal mladšieho bratranca Jogošíka, ktorý už vtedy vedel, že násilie tvorí násilie a že majetok ťa šťastným neurobí. Jogošík sa rád zobudil s úsvitom, opatril svoj skromný statok a vybral sa na pravidelnú prechádzku na kopec Púpov. Tu si sadol na kameň, prekrížil nohy tak, ako to poznal z obľúbeného tradičného odzemku, zhlboka sa nadýchol čerstvého vzduchu a cítil sa ako najbohatší človek pod slnkom...

  • Terchovský a zázrivský chotár, rodisko, socha a náučný chodník Juraja Jánošíka
  • Národný park Malá Fatra, krásne túry na Malý a Veľký Rozsutec a cez Jánošíkove diery
  • Múzeum slovenskej dediny
  • Hustá sieť cyklotrás
  • Lyžovačka v blízkej Vrátnej doline

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
40
40
40