Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Celotelová diagnostika, individuálny tréning a konzultácia s výživovou poradkyňou. To sú tri kroky ku krásnemu a zdravému telu.

Fit Curves
0 / 5
50
Popis ponuky

30-minútový kruhový tréning zahŕňa 5 prvkov fitnessu nevyhnutných pre posilnenie zdravia a boja s nadváhou: kardio záťaž, silová záťaž, zahrievanie pred, ochladzovanie po cvičení a strečing. Tréning FitCurves v sebe zahŕňa kardio a silovú záťaž, čo umožňuje spaľovať okolo 500 kilokalórií za tréning!

Len 30 minút popracujete na zväčšení svojej svalovej hmoty, zrýchlite svoj metabolizmus a spálite okolo 500 kilokalórií. A pritom je to bezpečné, zábavné a efektívne pre ženy každého veku a v rôznej kondícii. Tréning prebieha v príjemnej a prívetivej atmosfére. Tri tréningy týždenne vám zvýšia pružnosť, odolnosť a silu - to vám pomôže predísť mnohým chorobám a predĺžiť krásu a mladosť svojho tela.

Tréning FitCurves zahŕňa v sebe 5 hlavných prvkov fitnessu:

 • zahrievanie
 • silový tréning
 • kardio-tréning
 • ochladzovanie
 • strečing

Počas jedného tréningu sa striedavo cvičí na posilňovacích strojoch a regeneračných podložkách, spálite do 500 kilokalórií a precvičíte si všetky hlavné svalové skupiny.

Tréner je prítomný v kruhu počas celého tréningu. Dáva pozor, aby sa cvičenia vykonávali správne a ukazuje ako správne používať posilňovacie stroje. Takýto prístup Vám pomôže dosiahnuť vytýčené ciele v najkratšom možnom čase.

Výskum ukazuje, že pravidelná telesná aktivita, napríklad tri tréningy s FitCurves týždenne, významne znižuje nebezpečenstvo ochorenia, vrátane ischemickej choroby srdca, mŕtvice, rakoviny hrubého čreva, cukrovky dvoch typov, osteoporózy a vysokého krvného tlaku. Taktiež pomáha kontrolovať hmotnosť, udržiavať v zdraví kosti, svaly a kĺby; pomáha zmenšiť bolesti spôsobené artrózou a zmenšuje symptómy depresie a strachu.

Cvičenie na posilňovacích strojoch FitCurves má tonizujúci a všeobecne zdraviu prospešný účinok na ženský organizmus. Pravidelné tréningy FitCurves pomôžu:

 • Vyvážiť nervové procesy – znížiť nervový stres a napätie, zvýšiť funkčnú práceschopnosť organizmu
 • Normalizovať arteriálny krvný tlak
 • Posilniť zdravie
 • Obnoviť úroveň metabolizmu v organizme
 • Zväčšiť svalovú hmotu
 • Posilniť srdce
 • O 30 % znížiť nebezpečenstvo ochorenia na rakovinu
 • Zvýšiť pravdepodobnosť otehotnenia
 • Ochrániť pred osteoporózou
 • Zmenšiť nebezpečenstvo glaukómu

FitCurves vyvinula jedinečný 30 dňový program regulácie telesnej hmotnosti. Jeho účinnosť je potvrdená medzinárodnými vedeckými výskumami posledných osemnástich rokov a úspechom miliónov žien, ktoré sa naučili kontrolovať svoju hmotnosť bez vyčerpávajúcich diét.

Program kontroly telesnej hmotnosti je trojfázový systém založený na obnove metabolizmu. Systém Vám pomôže zbaviť sa nekonečných diét a po dosiahnutí svojho cieľa budete vedieť, ako si Vami želanú hmotnosť udržať.

Mnohé ženy sa po celé roky trápia vyčerpávajúcimi diétami v snahe schudnúť. Ale diéty sú skôr škodlivé než prospešné - spomaľujú metabolizmus. Organizmus je takto odsúdený na nekonečný cyklus boja s nadváhou. Štatistiky ukazujú, že až 95 % žien nie je schopných urdžať si svoju hmotnosť po skončení diéty.

Dozviete sa ako zrýchliť svoj metabolizmus, pretože rýchlejší metabolizmus vám umožní spáliť viac kalórií počas dňa, dokonca aj keď len sedíte na gauči. S programom regulácie hmotnosti FitCurves nebudete odkázaná na celoživotné diétovanie.

Skupinové lekcie vás naučia nielen dodržiavať 3 fázový systém stravovania ale aj ako schudnúť s podporou našich špecialistov. Výsledkom bude nielen zaručené schudnutie ale aj získanie zdravých stravovacích návykov, ktoré vás budú sprevádzať po celý život!

Zariadenie FitCurves bolo vyvinuté fyziológmi špeciálne s ohľadom na ženský organizmus. Posilňovacie stroje pracujú na základe hydraulického odporu (analógia vodného aerobiku), vytvoreného tlakom kvapaliny vo valci. Cvičenie na takomto zariadení vyžaduje svalovú prácu v oboch smeroch. Preto sú posilňované všetky skupiny svalov. Veľkosť záťaže na kĺby a šľachy sa dá plynule meniť.

Misiou špecialistov FitCurves je pomôcť každej žene získať silu, byť zdravou, šťastnou a stať sa nositeľkou kultúry zdravého životného štýlu. Aj s pomocou rozvíjania uvedomelých návykov pravidelného cvičenia a správnej stravy. Špecialista na fitness je v tejto snahe vaším nenahraditeľným asistentom!

Poskytujeme našim zákazníkom služby v štýle "Je skvelé byť vo FitCurves»: podpora pri vašej snahe dosiahnuť vytýčený cieľ, úprimný záujem a inšpirujúcu atmosféru".

Charakteristická črta klubov FitCurves je pozitívna atmosféra, priateľský personál a individuálny prístup ku každej zákazníčke.

Naši odborníci vás naučia ako správne používať posilňovacie stroje, ako správne cvičiť na regeneračných podložkách, ako robiť strečing, ako si vybrať správnu stravu a tak dosiahnuť najlepšie výsledky. Naši odborníci pre Vás vyberú Váš osobný tréningový program s intenzitou a rozsahom cvičení, ktoré budú vyhovovať Vašim potrebám tak, aby cvičenie bolo efektívne a bezpečné.

Správne vykonávanie jednotlivých cvičení je základom tréningu. V opačnom prípade, akékoľvek záťaž organizmu nemá zmysel a môže spôsobiť úraz. Pritom sa nesmie zabúdať na to, že bez správnej výživy ani najefektívnejší tréning neprinesie očakávané výsledky.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

85
13
13
65