Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zažite skvelý víkendový canyoning v kaňone Sušec v Slovinsku. Šmýkanie sa v prírodných tobogánoch, skákanie z rôznych výšok či zlaňovanie.

Eurorafting
0 / 5
32
Popis ponuky

Zdolajte horské potoky a vodopády

Nie je veľa regiónov, ktoré môžu ponúknuť toľko aktivít ako práve okolie obce Bovec v Slovinských Julských Alpách. Zdolávať horské potoky či vodopády po prúde od prameňa smerom dole, tzv. kaňoning, je zážitok, ktorý si budete pamätať do konca života.

Canyoning alebo kaňoning

Canyoning alebo kaňoning je zdolávanie horských potokov, vodopádov po prúde od prameňa smerom dole. Na tento zostup sa využívajú rôzne techniky ako chôdza v koryte, šmýkanie sa v prírodných tobogánoch, skákanie z rôznych výšok či zlaňovanie. Na absolvovanie takýchto kaňonov nie sú potrebné žiadne predošlé skúsenosti, o vašu bezpečnosť sa už postarajú skúsení inštruktori. Jedinou podmienkou je vedieť plávať.

Eurorafting

Eurorafting tvorí skúsený tím kvalifikovaných vodákov, ktorí robia to, čo ich baví. Ponúkajú zaujímavé destinácie, programy šité na mieru, nevšedné zážitky a odborné kurzy. Staňte sa profesionálom na vode aj vy!
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

36
40
59
50