Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Užite si stredomorské ovzdušie a relax pri mori v chorvátskom letovisku Rogoznica. Komfortné a moderné ubytovanie v Apartments Ruzmarin.

10
Popis ponuky

Rogoznica je menšie rybárske mestečko ležiace približne 8 km od Primoštenu a 25 km od mesta Šibenik. Je známe najmä vďaka širokej škále kultúrnych a zábavných podujatí a svetoznámemu jachtárskemu prístavu Marina Frapa, ktorý bol v roku 2007 vyhlásený za najlepší jachtársky prístav na svete. Milovníci vodných športov a aktívneho odpočinku si v tejto oblasti prídu na svoje - pri Marine Frapa je vybudované športové centrum, kde na vás okrem vonkajšieho bazéna čakajú i tenisové kurty, squash, stolný tenis, fitness a sauna. Ujsť si nenechajte ani jedinečné jazero Dračie oko, ktoré je prírodným fenoménom.

Ubytovanie v luxusne zariadených apartmánoch ponúkajú Apartmány Ruzmarin situované v nádhernom prostredí a v blízkosti pláže. Pokiaľ hľadáte vysoký komfort, moderné zariadenie a súčasne súlad s prírodou, apartmány Ruzmarin sú skvelým miestom. Užite si stredomorské ovzdušie a relaxe pri mori, blízkosť pláže i mestečka Rogoznica a vydajte sa spoznávať krásy jadranského pobrežia!

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔR 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
55 €
61 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
55 €
61 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
Práve prezerá 36 ľudí
40
Práve prezerá 47 ľudí
32
Práve prezerá 50 ľudí
30
Práve prezerá 121 ľudí