Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Potápanie na skúšku - Discover Scuba Diving - pre 1 osobu - max. 2 osoby na 1 inštruktora.

39
Popis ponuky

Využite skvelú príležitosť nahliadnuť pod vodnú hladinu v programe Potápanie na skúšku s profesionálnym inštruktorom. Vyskúšate si, aké je to dýchať pod vodnou hladinou a vznášať sa v beztiažovom stave.

Krátke teoretické zaškolenie o fyzike a fyziológii, vyplnenie potrebnej administratívy a zdravotného dotazníka, oblečenie si obleku a nasadenie výstroja, ponor(y) podľa vybraného programu, po ponore zhodnotenie a vystavenie certifikátu o účasti. Úspešní absolventi majú možnosť pokračovať v začiatočníckom kurze za zvýhodnených podmienok. V prípade variantu kombi, je z organizačných dôvodov potrebné počítať s bazénovým ponorom v inom termíne, než je termín ponoru v jazere. Bazény prebiehajú spravidla v stredu večer, ponory v jazere počas víkendov.

  • 1 ponor v bazéne a 1 ponor v jazere (podľa zvoleného variantu) - max. 2 osoby na 1 inštruktora
  • Zapožičanie komplet potápačského výstroja
  • Certifikát o absolvovaní potápania a diplom

Po ukončení základného kurzu môžete pokračovať v potápačskom vzdelávaní pokročilým kurzom (vhodný najmä pre adeptov potápania v mori) a/alebo sa môžete venovať potápaniu samostatne, či na klubových akciách. Častým cieľom sú potápačské dovolenky v zahraničí (Egypt, Chorvátsko, Indonézia...) alebo krátke 1-2 dňové akcie ako napr. potápanie na rakúskej rieke, alpských jazerách a pod.
49 €
80 €

Vyprší
10.8.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
49 €
80 €

Vyprší
10.8.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

80
80
69
75