Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Hifu SMAS ultherapia – neinvazívny facelifting čela, očného okolia, líc, podbradku.

67
Popis ponuky

Mladá a krásna môžete byť naozaj v každom veku, pretože na veku nezáleží. Úžasná novinka v estetickej medicíne. Ošetrenie pleti fokusovaným ultrazvukom. Dokáže vašu pleť a telo omladiť aj bez skalpela. HIFU je bezpečná a účinná metóda uznávaná po celom svete.

Hodnotenia zákazníkov hovoria jasnou rečou: "Mam vybornu skusenost po vsetkych strankach. Bola som tu aj na frakcnom laseri a tiez velka spokojnost. Pani doktorka robi osetrenie velmi setrne a ohladuplne, a rozprava s klientom. Vyborne! Odporucam! Sama sa sem tiez vratim! dakujeeeem! Na ultherapii so bola aj v IEM v Pezinku, takze mozem porovnat. Tam su laskave akurat sestricky. Pani doktorka mi dala pocitit, ze som vyuzila zlavu a citujem jej slova "nemam na to". Nakoniec som nedostala ani zakupenych 200 impulzov. Nechali ma cakat o hodinu dlhsie. Citila som sa ako na beziacom pase. Jednoducho neporovnatelne!!!"

Prístroj novej generácie - Ulterapia - Hifu pracuje na princípe riadeného vysoko intenzívneho fokusovaného ultrazvuku, ktorý preniká aj do tých najhlbších vrstiev kože, kde stimuluje kolagén. Jedinečne pôsobí vo vrstvách pokožky, ktoré boli zatiaľ dostupné iba plastickým chirurgom. Ošetrenie sa vykonáva bez poškodenia kožného povrchu, a tým patrí Hifu k najúčinnejším v oblasti neinvazívnych ošetrení.

Ulterapia (ošetrenie vysokofrekvenčným fokusovaným ultrazvukom - HIFU) predstavuje v súčasnosti najmodernejšiu metódu v oblasti liftingu tváre a podpory obnovy kolagénu. Hifuterapia je alternatíva chirurgického faceliftingu s prirodzeným výsledkom. Táto metóda je schopná pôsobiť až v hlbokých vrstvách dermis /na úrovni SMAS/. Vďaka tomu možno dosiahnuť vynikajúce výsledky ošetrenia. Prístroj ponúka využitie rôznych frekvencií v jednotlivých hlaviciach a teda aj ošetrenie tkaniva v rôznych hĺbkach, čím môžeme docieliť jedinečný efekt, ktorý môže konkurovať plastickej chirurgii.

Prístroj vygeneruje ultrazvukovú energiu a prenesie ju do cieľových tkanív. Energia z tohto prístroja dokáže pôsobiť ako na dermis, tak aj do vrstvy SMAS (väzivové svalové tkanivo pod dermis) a ošetruje tak pokožku nielen na jej povrchu, ale komplexne a do hĺbky. V tkanivách sa táto energia zmení na energiu tepelnú. Prístroj vyvolá tepelnú koaguláciu vo vrchných i hlbokých vrstvách pokožky a prístroj vyvolá tepelnú koaguláciu vo vrchných i hlbokých vrstvách pokožky a podkožných tkanivách. Tukové tkanivo je rozdelené na jednotlivé bunky, ktorých bunkové steny následne popraskajú a následne sa vyprázdni ich obsah (tuky a triglyceridy) a rozrušia sa väzivové prepážky medzi tukovými bunkami. Tuková vrstva je teda narušená a postupne je z tela odstránená prirodzenými procesmi. Táto koagulácia vedie k regeneračným procesom v ošetrenom tkanive.

Vďaka tomu sa pleť vypne, získa výraznejšie a pevnejšie kontúry, tvaruje sa postava, dochádza k rejuvenizácii pleti a pleť sa zbavuje nevzhľadnej celulitídy. Ošetrenie sa dá vykonávať všade, kde je žiadúce spevnenie väzivovo-svalovej podkožnej štruktúry. okrem tváre sa zameriavame aj na podbradok , krk, dekolt, poklesnutú kožu na ramenách(paže), brušné partie a tiež kolená.

• Alternatíva chirurgického liftingu s prirodzenými výsledkami

• Pozdvihuje okolie tváre, očí a čela až do 1 cm

• Neinvazívne ošetrenie zahŕňajúce hlboké vrstvy tkaniva/úroveň SMAS

(SMAS - Superficial muscular aponeurotic system) svalový systém celej tvárovej oblasti

• Žiadne vedľajšie účinky

  • Neinvazívne ošetrenie bez potreby rekonvalescencie po zákroku
  • Bezpečné a efektívne ošetrenie

  • Ošetrenie prístrojom HIFU je vhodnou alternatívou pre tých, ktorý chirurgický lifting z rôznych dôvodov odmietajú.
  • Pre všetkých, ktorí chcú zastaviť čas a vrátiť sa o pár rokov späť a zvýšiť sebavedomie.

Podľa danej ošetrovanej oblasti sa pod presnou ultrazvukovou kontrolou do pokožky vysielajú impulzy riadeného ultrazvuku v 2 až 3 hĺbkových úrovniach. Pri ošetrení sa prechádzajú hlboké aj menej hlbšie vrstvy pokožky. Zákrok trvá podľa rozsahu ošetrovanej oblasti od cca 30 až do 70 minút. Ošetrenie je bezbolestné, avšak pri zvýšenej citlivosti klientky je možné aplikovať lokálne anestetikum. Po ošetrení môže pretrvávať jemné začervenanie, ktoré trvá iba krátku dobu, môže sa objaviť jemný opuch a citlivosť v ošetrenej oblasti, modriny sa vyskytujú iba ojedinele.

Výsledky sa dostavujú v priebehu niekoľkých týždňov, úplne by sa mali dostaviť do 2-3 mesiacov, výsledky z ošetrenia pretrvávajú niekoľko rokov. Vaša pleť je po ošetrení vypnutá, kontúry tváre sú spevnené a podvihnuté, pri ošetrení očného okolia a čela sa otvorí oko a pozdvihne obočie až do 1 cm v závislosti od stavu pleti a veku. Odporúčame na udržanie dosiahnutého výsledku opakovať ošetrenie približne po 1,5 roku na podporu cieleného efektu.

Ošetrenie spodnej časti tváre pôsobí na oblasť podbradku a dolnú časť líc, čím ich pozdvihne a vašu pleť krásne vypne.

• Kardiostimulátor a kovové časti v tele

• tehotenstvo, laktácia

• porucha zrážanlivosti krvi

• onkologické ochorenie

• zápalové ochorenia v mieste ošetrenia

• herpetické infekcie

• epilepsia

• ekzém v mieste ošetrovanej oblasti

Toto ošetrenie absolvovali aj známe divadelné legendy - herečky Divadla Nová Scéna: Oľga Zollnerová, Maja Velšicová, Ida Rapaičová, Eva Landlová a ďalšie.

V centre Crystal Esthetic Clinic, ktorú nájdete na Ľadovej č. 9 v Bratislave, vám ponúknu naozaj všetko, čo od krásy požadujete. Využíva sa tu výhradne kvalitná lekárska kozmetika Medik8 a španielska kozmetika Germaine de Capuccini. Široká škála ošetrení podľa najnovších svetových trendov v estetickej medicíne a odborné znalosti, dermatologičky MUDr. Rakúsovej, MUDr. Miroslavy Lopatkovej vás presvedčia o kvalite vykonaných ošetrení.

Crystal Esthetic poskytuje kozmetické a odborné služby v oblasti estetickej medicíny, laserovej dermatológie a lekárskej kozmetiky. Používajú výplňové materiály ako Haequeo, Haequeo plus, Princess Volume. Crystal Esthetic navštevujú dámy - divadelné legendy ako sú Oľga Zollnerová, Majka Velšicová, Eva Landlová, Ida Rapaičová a iné známe osobnosti. Tešia sa aj na vašu návštevu.

www.crystalesthetic.sk
199 €
600 €

Vyprší
30.8.2023
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
199 €
600 €

Vyprší
30.8.2023
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

25
21
22
31